Biegamy na ,,Pożegnanie lata" - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Biegamy na ,,Pożegnanie lata"

20 września 2016, 8:20

W sobotę 17 września 2016 roku liczna reprezentacja ,,Dwójki pod opieką p. Tomka i p. Sylwii wzięła udział w biegach przełajowych ,,Pożegnanie lata organizowanych przez Akademię Małego Lekkoatlety w ramach programu Lekkoatletyka łączy pokolenia. To projekt realizowany przez AML Słupsk w ramach upowszechniania aktywności fizycznej wśród różnych grup społecznych i środowiskowych współfinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Nasi uczniowie bardzo dobrze się zaprezentowali i wszyscy ukończyli bieg na swoim dystansie. Każdy uczestnik na mecie otrzymał oryginalny medal wykonany z drewna w kształcie liścia.

Miło nam również poinformować, że czworo naszych uczniów zajęło czołowe miejsca i stanęło na podium. Zawodnik, który zajął pierwsze miejsce otrzymał puchar i nagrodę, a wszyscy dodatkowe medale.

I miejsce Antoni Borecki 600 m rocznik 2005 i 2006

III miejsce Amelia Stegenda 500 m rocznik 2007

III miejsce Vincenzo Baniak 500 m rocznik 2007

III miejsce Jakub Bądzelewski 800 m rocznik 2004

Wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy poświęcili swój sobotni wolny czas i stanęli na linii startu serdecznie gratulujemy. A 19 listopada 2016 roku czeka nas kolejna sportowa impreza Mityng lekkoatletyczny ,,Nie zasypiaj na zimę”.

Biegamy na ,,Pożegnanie lata"Biegamy na ,,Pożegnanie lata"Biegamy na ,,Pożegnanie lata"Biegamy na ,,Pożegnanie lata"Biegamy na ,,Pożegnanie lata"Biegamy na ,,Pożegnanie lata"