Aktualności

28 listopada 2017, 11:37ZSI i SMS będą walczyć o tytuł "Szkoły Dobrego Wychowania"

Zespół Szkół Informatycznych i Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Słupsku będą walczyć o prestiżowy tytuł "Szkoły Dobrego Wychowania" w ramach XV edycji ogólnopolskiego konkursu Szkoła Dobrego Wychowania. Organizatorem konkursu jest Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

Uczniowie i nauczyciele ZSI i SMS w Słupsku powalczą o tytuł "Szkoły Dobrego Wychowania" w ramach XV edycji ogólnopolskiego konkursu Szkoła Dobrego Wychowania, którego organizatorem jest Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. W związku z konkursem słupszczanie do 30 kwietnia 2018 r. zrealizują szereg działań mających na celu zapoznanie młodzieży szkolnej ze standardami dobrego wychowania oraz wskazanie jaki ma ono wpływ na codzienne życie, jak i relacje rówieśnicze. W ZSI i SMS projekt koordynują Maja Frąckowiak i Agnieszka Kałuża – Horbaczewska.

Młodzi słupszczanie wspólnie ze swoimi nauczycielami będą mieli za zadanie wykonać szereg działań w ramach konkursu, m.in.: przeprowadzenie debaty uczniowskiej na temat dobrego wychowania oraz opracowanie Szkolnej Karty Zasad Dobrego Zachowania. Ponadto społeczność ZSI i SMS zobowiązana jest do zgłoszenia swoich przedstawicieli do udziału w seminarium „Szkoła dobrego wychowania”, które przeprowadzi w formie e-learning Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Inne zadania konkursowe to: przeprowadzenie inscenizacji na temat znajomości i stosowania zasad dobrego zachowania na co dzień w stosunku do osób starszych, dorosłych, rówieśników, zorganizowanie konkursu wiedzy, wśród uczniów na temat savoir vivre oraz realizacja pogadanek z uczniami na temat dobrego i złego wpływu środowiska na wychowanie i zachowanie młodego człowieka.

Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013