Aktualności

18 grudnia 2017, 9:25Słupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiB

Słupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiB

Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku uczestniczyli w profesjonalnych warsztatach z kryminalistki, które odbyły się w Wyższej Szkole Administracji i Biznesu w Gdyni.

Na zajęciach prowadzonych przez gdyńskich pracowników naukowych licealiści ze Słupska zapoznali się przede wszystkim z problematyką szeroko rozumianych śladów kryminalistycznych. Uczniowie mieli możliwość m.in. praktycznego zabezpieczania śladów, np. linii papilarnych. Zajęcia prowadził kierownik Katedry Bezpieczeństwa dr Wojciech Wosek. Poza tym młodzi słupszczanie mieli okazję zapoznać się z organizacją i funkcjonowaniem uczelni wyższej oraz ofertą edukacyjną WSAiB. Na zakończenie wizyty uczniowie zwiedzili budynek uczelni, zapoznali się m.in. z wyposażeniem sal przystosowanych do prowadzenia zajęć z zakresu taktyki i technik interwencji.

Słupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiBSłupscy uczniowie na zajęciach z kryminalistyki w WSAiB
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013