Aktualności

18 grudnia 2017, 9:33Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.

Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.

"Jest taki czas, co łzy w śmiech zamienia.

Jest taka moc, co smutek w radość przemienia.

Jest taka siła, co spełnia marzenia ...

To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia."


I właśnie takiej magii Świąt Bożego Narodzenia mogli doświadczyć w czwartek, 14 grudnia, rodzice dzieci z grupy Maki podczas wigilijnego spotkania w Przedszkolu Miejskim Integracyjnym nr 32 „Tęczowa Dolina”. W tę niezwykłą atmosferę wprowadził nie tylko świąteczny wystrój sali, ale również przedstawienie w wykonaniu przedszkolaków - "Świąteczne rozmowy ozdób choinkowych". Mali aktorzy z wielkim zaangażowaniem odgrywali swoje role, a tekst przedstawienia przeplatały tańce i piosenki, oczywiście także o tematyce świątecznej. Po zakończonym występie dzieci i panie złożyły wszystkim gościom świąteczne życzenia i zaprosiły na wigilijny poczęstunek do pięknie nakrytego stołu, na którym oprócz wigilijnych potraw i ciast, czekały również prezenty przygotowane z pomocą pań przez dzieci. Aż szkoda, że wigilijny dzień jest tylko raz w roku, ale może właśnie przez to jest taki wyjątkowy.

Raz w roku, w wigilię Bożego Narodzenia pojawia się gwiazda, która wszystkim daje światło nadziei. Jest to czas pojednania, zadumy nad sobą i czas obdarowywania bliskich. Na szczególny i niepowtarzalny nastrój tego okresu składają się - tradycja, wspomnienia i marzenia. Niech ten czas spędzony w gronie rodziny i bliskich przyniesie państwu wiele spokoju, radości i optymizmu.

Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.Spotkanie Wigilijne w grupie Maki.
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013