Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w Słupsku - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w Słupsku

22 grudnia 2017, 12:26

Na strzelnicy Klubu Strzeleckiego „Gryf Słupski” przy ul. Zamiejskiej odbyły się III Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku.

Rywalizowały czteroosobowe drużyny z pięciu gimnazjów, w tym cztery ze Słupska i jedno z Postomina. Zmagania odbyły się w konkurencji karabin pneumatyczny, postawa stojąca, odległość 10 metrów.

Bezkonkurencyjni okazali się uczniowie Gimnazjum nr 3, wyprzedzając drużynę Szkoły Podstawowej nr 3, na trzecim miejscu uplasowali się reprezentanci Szkoły Podstawowej w Postominie. W klasyfikacji indywidualnej najlepszym strzelcem zawodów została Julia Mańkowska z Gimnazjum nr 3 (94 pkt), drugie miejsce zajęła Julia Macko z Gimnazjum nr 3 (86 pkt), natomiast na trzeciej pozycji uplasował się Wojciech Prądzyński z Gimnazjum nr 3 (85pkt). Sędzią głównym był Henryk Jaśkowski.

Wyniki, drużynowo:

1. Gimnazjum nr 3 350 pkt

2. Szkoła Podstawowa nr 3 305 pkt

3. Szkoła Podstawowa w Postominie 284 pkt

4. Szkoła Podstawowa nr 4 277 pkt

5. Gimnazjum nr 6 203 pkt

Puchary, dyplomy, medale i nagrody rzeczowe ufundowała Dyrektor Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku Monika Stępnik.

Zawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w SłupskuZawody strzeleckie o Puchar Dyrektora PLO w Słupsku