Aktualności

22 stycznia 2018, 8:12Ślubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku

Ślubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku
W Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych o profilu policyjnym.
Tradycyjnie na uroczystej gali nie zabrakło przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji oraz Szkoły Policji w Słupsku. W uroczystym apelu ślubowania pierwszych klas, uczestniczyli także nauczyciele, rodzice pierwszoklasistów i zaproszeni goście. Mury szkoły odwiedzili także jej absolwenci. Po zakończeniu części oficjalnej, młodzież zaprezentowała zgromadzonym gościom program artystyczny oraz pokaz samoobrony i technik interwencji.
Ślubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w SłupskuŚlubowanie klas pierwszych Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013