Aktualności

5 lutego 2018, 9:08IV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Słupsku

IV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Słupsku
W restauracji Aureus odbył się IV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Słupsku. Bawiło się ponad dwieście osób. Myślą przewodnią balu była promocja sportu i zdrowego trybu życia. Na imprezie bawili się nauczyciele, rodzice, absolwenci, pracownicy i sympatycy szkoły.
- Wszystkim dopisywały dobre humory, co było gwarancją dobrej zabawy. Bawiliśmy się wyśmienicie. Ale przede wszystkim, pokazaliśmy, że SMS to więcej niż szkoła. To społeczność, która łączy na całe życie. Wspólnota, którą tworzą ludzie od wielu lat. Tego dnia mogliśmy sobie przypomnieć, że wszyscy możemy być dumni z naszej szkoły. Wyśmienita kuchnia, dobra muzyka oraz doborowe towarzystwo okazały się spoiwem, które uczyniło bal wyjątkowym wydarzeniem. Dziękuję wszystkim za wspólną i wspaniałą zabawę – mówi Marzena Zamaro, organizator i uczestnik balu.
IV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w SłupskuIV Bal ze Szkołą Mistrzostwa Sportowego w Słupsku
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013