Aktualności

8 lutego 2018, 12:43„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"

„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"

Uczniowie Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku gotowali na antenie TVP2. Młodzież wystąpiła w programie "Pytanie na śniadanie", gdzie wspólnie z Jerzym Nogalem przygotowywała potrawy z kiszonych warzyw i owoców.

Uczniowska grupa kulinarna „Kisiciele” z ZSI w Słupsku dzieliła się swoją pasją kiszenia warzyw i owoców na antenie TVP2 w programie „Pytanie na śniadanie”. Młodzi słupszczanie wspólnie z Marcinem Kisielewskim, założycielem i opiekunem „Kisicieli”, oraz Jerzym Nogalem, szefem kuchni i bliskim współpracownikiem TVP, przygotowywali zdrowe potrawy z kiszonych warzyw i owoców. Słupszczanie zostali zaproszeni do Warszawy przez redakcję „Pytania na śniadanie”.

W warszawskim studiu telewizyjnym grupę kulinarną „Kisicieli” reprezentowali uczniowie: Anna Rogulska, Natalia Ratyńska, Michał Stępnik, Dawid Pogorzalski oraz Marcin Kisielewski, nauczyciel fizyki i informatyki w ZSI w Słupsku. Założyciel i opiekun „Kisicieli”.

Kulinarna ekipa „Kisicieli” liczy łącznie 12 członków. Celem działań młodych słupszczan jest propagowanie zainteresowań zdrowym odżywianiem, popularyzacja kiszenia i rozwijanie wiedzy dotyczącej procesu fermentacji, a także kultywowanie bardzo długiej w Polsce tradycji kiszenia.
„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"„Kisiciele” ze Słupska wystąpili w programie "Pytanie na śniadanie"
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013