Prezentacje
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8425501
fax: 59 8425501
e-mail: 
www: http://sp1slupsk.pl

Aktualności

14 kwietnia 2018, 14:28XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Sacrum w literaturze polskiej”

14 kwietnia 2016 roku odbył się w naszej szkole XXVI Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Sacrum w literaturze polskiej”. Celem konkursu jest oddanie chwały Bogu, ukazanie potrzeby sacrum w życiu człowieka, poszukiwanie wspólnej płaszczyzny wiary i kultury a szczególnie tematyki chrześcijańskiej w literaturze polskiej, propagowanie wartości humanistycznych i kultury słowa. W konkursie udział wzięło 90 uczniów ze słupskich szkół podstawowych oraz okolic: Kępic, Zagórzycy, Głobina, Potęgowa, Słonowic, Redzikowa, Lipnicy, Kwakowa, Damnicy.

Jury przyznało nagrody:

Klasy I:

I miejsce - Alicja Krycińska - ZS Kępice
II miejsce - Alicja Puchała - SP Zagórzyca
III miejsce - Zofia Janikowska - SP 3 Słupsk oraz Mikołaj Kurdasiński – SP Głobino
Wyróżnienie - Justyna Majewska - SP 4 Słupsk oraz Alan Nadolny - SP 6 Słupsk

Klasy II:

I miejsce - Hanna Żurawska - SP 3 Słupsk oraz Lena Jasiewicz - SP 5 Słupsk
II miejsce - Zofia Ślusarska - SP 4 Słupsk
III miejsce - Marcelina Gańska - SP Zagórzyca

Klasy III:

I miejsce - Zuzanna Grzebielucha - SP Słonowice
II miejsce - Dominika Juchniewicz - SP 5 Słupsk
III miejsce - Lena Wismont - SP 3 Słupsk oraz Szymon Borucki - SP 6 Słupsk
Wyróżnienia - Helena Kaczmarek - SP Potęgowo oraz Bartosz Tarów - ZS Redzikowo

Klasy IV:

I miejsce - Marta Łuczak - ZS Kępice
II miejsce - Mateusz Kwiatkowski - SP 5 Słupsk oraz Laura Paszkowska - SP 1 Słupsk
III miejsce - Kornelia Białoskórska - SP 6 Słupsk
Wyróżnienie - Julia Lipka - SP Potęgowo

Klasy V:

I miejsce - Wiktor Dłużniewski - SP 6 Słupsk
II miejsce - Agata Wantoch - Rekowska - ZS Lipnica
III miejsce - Wiktoria Nowak - ZS Kepice
Wyróżnienie - Antoni Nosewicz - SP 4 Słupsk

Klasy VI:

I miejsce - Maria Budzińska - SP Kwakowo
II miejsce - Michalina Lewandowska - SP 3 Słupsk
III miejsce - Aleksandra Olesiak - SP 1 Słupsk oraz Julia Cichońska - SP 6 Słupsk
Wyróżnienie - Igor Michalczyk - SP Damnica

Klasy VII:

I miejsce - Daria Krasowska - SP Potęgowo
II miejsce - Kamila Rutkowska - SP Słonowice
III miejsce - Magdalena Dworakowska - ZS Kępice
Wyróżnienia - Julia Zdrojewska - SP 1 Słupsk oraz Krzysztof Felski - ZS Lipnica oraz Wiktor Ryński - ZS Redzikowo
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013