III miejsce Słupskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce!!! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku

Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk • telefon: (59) 842 55 01 • fax: (59) 842 55 01 • e-mail: • www: http://sp1slupsk.pl

III miejsce Słupskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce!!!

14 kwietnia 2018, 17:37

MIŁA NIESPODZIANKA

OGROMNE EMOCJE!

Szkolna reprezentacja brała udział w zawodach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w koszykówce.
Byliśmy w grupie eliminacyjnej z SP10, SP5 i SP9. Dziewczęta przegrały z SP 10 50 -19, następnie pokonały SP5 22 – 11 i awansowały do dalszych gier.

Finały dostarczyły bardzo dużo emocji!

Półfinał gramy z głównym faworytem turnieju SP3. Pierwsza kwarta potwierdza przypuszczenia i przegrywamy 12 -6. Od drugiej kwarty nasze dziewczęta ogromne serce do gry. Grają bardzo mocno zmotywowane i nie ma dla nich straconych piłek. Na 38 sekund przed końcem meczu przegrywamy 16 – 14 i w tym czasie mamy szanse na wyrównanie – cztery sytuacje będąc „sam na sam z koszem” , ale niestety nie trafiamy ani razu i po bardzo dobrym meczu przegrywamy.

Mecz o III miejsce to pojedynek z SP4. W spotkaniu tym było bardzo dużo „walki” i poświęcenia. Prowadzimy minimalnie cały mecz, niestety w ostatniej akcji regulaminowego czasu gry tracimy 2 punkty i do wyłonienia zwycięzcy potrzebna jest dogrywka. A ona jak cały mecz bardzo wyrównana.

Ostatecznie wygrywamy i zajmujemy III miejsce zdobywając brązowe medale Słupskiej Olimpiady Młodzieży w mini koszykówce!!!