Prezentacje
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8425501
fax: 59 8425501
e-mail: 
www: http://sp1slupsk.pl

Nasze sukcesy

Rok 2017/2018

***
Laureatka – Julia Zdrojewska
kl. VII c
w Ogólnopolskim Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł"

***
I miejsce – Kewin Pyter, Patryk Błachnio
kl. VII a, Maksymilian Pyzio, Wiktoria Bengier kl. VI a
w Mobilnej Grze Miejskiej w Słupsku
pod patronatem Miejskiego Zakładu Komunikacji Miejskiej oraz Instytutu ds. Młodzieży

***
Laureatka – Anna Suśniak
kl. VI b
17 Ogólnopolskiego Twórczego Używania Umysłu – WYSPA ZAGADEK 2017

***
Laureatka – Joanna Świątek z klasy 6c w ogólnopolskiej kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł.
***
Wyróżnienie I stopnia – Zuzanna Subocz z klasy 6a w konkursie fotograficznym Psia dola w obiektywie, który odbył się w ramach projektu miejskiego Słupskiego Schroniska dla Zwierząt.
***
I miejsce – Katarzyna Fijałkowska w Konkursie Fotograficznym Drzewa Naszego Miasta pod patronatem Prezydenta Miasta Słupska.

***

II miejsce - Nikola Mazgis III A w konkursie rejonowym „Życie w pszczelim ulu”
***


Rok 2016/2017

***
I miejsce – Zofia Błaszczyk
kl. II a, Oliwia Bukarewicz kl.III b, Daria Zdybał kl. III d
w Rejonowym Konkursie Świetlic Szkolnych „Kolory lata”.
***
III miejsce – Natalia Pacholska kl.
VI c i Anna Mróz kl. VI a
w XXVI Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej.

***

II miejsce - Kacper Czarniak kl. VI a, Małgorzata Batruch kl. VI c, Aniela Markowska kl. VI c, Julia Zdrojewska kl. VI c w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego zorganizowanego przez SP 5 w Słupsku

***
I miejsce – Izabela Konopa
kl. III b
w V Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Piękno przyrody naszego regionu”,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku.
***
III miejsce – Julia Witkowska
kl. V a i Małgorzata Batruch kl. VI c
w konkursie recytatorskim „Maryja w oczach dziecka”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku
***
wynik bardzo dobry – Anna Suśniak
kl. V b
wyróżnienie – Katarzyna Fijałkowska
kl. V c, Maciej Olechnowicz kl. V a, Wiktor Makijewski kl. V c, Alicja Suśniak kl. V b
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2017” w kategorii Beniamin

***
I miejsce
– Julia Zdrojewska
kl. VI c
w konkursie „Na mapie świata jest takie miejsce…” pod hasłem „Moja Dolina Słupi”
***
II miejsce – Oliwia Grzelak
kl. III c
w Miejskim Konkursie Ortograficznym dla Trzecioklasistów
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Słupsku
***
II miejsce – Maciej Olechnowicz
kl. V a
w XVII Międzyszkolnych Wiosennych Spotkaniach z Panią Ortografią
zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku
***
II miejsce – Oliwia Grzelak
kl. III c
w Miejskim Konkursie Ortograficznym
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Słupsku
***
II miejsce – Amelia Łakomska
kl. IV b
wyróżnienie – Julia Zdrojewska uczennica
kl. VI c
w III Wojewódzkim Konkursie The Calendar of British Holidays
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Miastku
***
II miejsce – Maciej Olechnowicz
kl. V a
w XVII Międzyszkolnych Wiosennych Spotkaniach z Panią Ortografią
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.
***
II miejsce – Zuzanna Winnicka kl. II c w kategorii klas II
III miejsce – Michał Kozłowicz kl.III c w kategorii klas III
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak kl. V c w kategorii klas V
w XXV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”,
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.
***
II miejsce – Julia Zdrojewska
kl. VI c
w XVIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym w kategorii STROIK WIELKANOCNY
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Kończewie.
***
Laureat – Marcin Irzykowski
kl. VI b
Finalistka – Katarzyna Fijałkowska kl. V c
Finalista – Mateusz Hann kl. VI c
w XXII Ogólnopolskim Konkursie Historycznym im. majora Marka Gajewskiego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od Konferencji Barskiej do Powstania Styczniowego – za wolność Waszą i naszą”
***
I miejsce –
drużyna w składzie – Anna Suśniak kl. V b, Maciej Olechnowicz kl. V a i Maksymilian Pyzio kl. V a
w I Mini Olimpiada Szkoła Młodego Biznesmena – Gdzie Mieszkają Pieniądze
pod patronatem pani prezydent Krystyny Danileckiej – WOjewódzkiej oraz Banku PKO SA.
***
Finalistka – Aniela Markowska
kl. VI c
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.

***
wyróżnienie – Julia Zdrojewska
kl. VI c
w wojewódzkim konkursie plastyczno – językowym „My shirt sagt…”
***
Wyróżnienie – Agata Ollik
kl. III d, Patrycja Ollik kl. III d
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. „W Szczebrzeszynie Chrząszcz brzmi w trzcinie”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 10.
***
I miejsce – Krzysztof Wielk kl. VI c w konkursie plastycznym „Znak drogowy mój przyjaciel”
II miejsce – Weronika Urbaniak kl. IV a w konkursie „Maskotka o tematyce BRD”
zorganizowanym przez Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Słupsku.

***
III miejsce – Wiktor Gutkowski
kl. II c
na Festiwalu Piosenki i Tańca VenDo
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku.
***
wyróżnienie – Michał Kozłowicz
kl. III c
w XIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim Polskiej Poezji, Prozy i Pieśni Patriotycznej „To wszystko Polska
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.

***
III miejsce
Olgierd Król kl. VI a
II miejsce
(w kategorii klas starszych) – Olgierd Król kl. VI a
w I Jesiennym Turnieju Szachowym
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.

Rok 2015/2016

***
wyróżnienie –
Piotr Dargiel kl. IV c oraz Stanisław Adamowicz kl. V c
w I Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Fotograficznym „JA”
konkurs odbywa się pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Słupska.
***
wyróżnienie – Aleksandra Olesiak
kl. IV c
w konkursie plastycznym „Ja i moje ekologiczne miasto”
zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka.
***
I miejsce – Julia Zdrojewska
kl. V c
w V konkursie plastyczno – literackim ,,Na mapie świata jest takie miejsce”.
***
III miejsce
w kategorii klas trzecich – Izabela Konopa kl. II b
wyróżnienie
w kategorii klas pierwszych – Wiktor Gutkowski kl. I c
wyróżnienie w kategorii klas pierwszych – Nataniel Szajman kl. III b
na Festiwalu Piosenki Dziecięcej
zorganizowanym przez Niepubliczną Szkolę Podstawową nr 7 w Słupsku.
***
w kategorii Maluch:
laureat – Anna Suśniak kl. IV b
wyróżnienie – Maciej Olechnowicz kl.IV a
wyróżnienie – Alicja Suśniak kl. IV b
wyróżnienie – Wiktor Makijewski kl. IV c

w kategorii Beniamin:
wyróżnienie Mateusz Hann kl. V c
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2016”.
***
wyróżnienie – Julia Zdrojewska
kl. V c
w Konkursie Plastycznym pt. „Okopcone otoczenie”,
organizowanym przez Urząd Miejski w Słupsku pod patronatem Prezydenta Miasta.
***
I miejsce – Michał Kozłowicz
kl. II c
III miejsce – Julia Witkowska
kl. IV a
III miejsce – Anastazja Rusinowicz
kl. V c
w XXIV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Sacrum w literaturze polskiej”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.
***
wyróżnienie – Natalia Piekarska
kl. V c
w IV Przeglądzie Twórczości Dziecięcej i młodzieżowej ,,Błękitna Apaszka” w kategorii praca plastyczna.

***
II miejsce Julia Zdrojewska
kl. V c
V miejsce – Zuzanna Kucharska
kl. V a
w Ogólnopolskim konkursie historyczno – plastycznym ,,Państwo Mieszka I w komiksie’’,
który odbył się pod patronatem towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy i Instytutu Historii i Stosunków Międzynarodowych UKW w Bydgoszcz
***
I miejsce – Julia Zdrojewska
kl. V c
II miejsce – Weronika Grzenkowicz
kl. II c
III miejsce – Ania Latosiewicz
kl. I b
wyróżnienie – Sandra Ziemba klasa
kl. I b
w konkursie rysunkowym o tematyce profilaktyki uzależnień. Co alkohol robi z człowiekiem (Pijany rodzic okiem dziecka)
zorganizowanym przez Stowarzyszenie Krokus Centrum Trzeźwości w Słupsku
***
III miejsce – Aleksandra Olesiak
kl. IV c
w konkursie plastycznym nt. „Jeść zdrowo i smacznie” podczas Targów Ogrodniczych w Słupsku
zorganizowanym przez Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego.
***
II miejsce – Anna Suśniak
kl. IV b i Maciej Olechnowicz kl. IV a
w II Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Mistrz Sudoku” dla klas IV-tych
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.
***
I miejsce – Bartosz Olechnowicz
kl. VI a
w Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5 w Słupsku
dla uczniów klas szóstych województwa pomorskiego.
***
II miejsce – Magdalena Cymek
kl. VI a
IX miejsce – Aleksandra Kurczyn
kl. VI a
w V Konkursie Języka Angielskiego HELLO.
***
Laureatka – Martyna Podlipna
kl. IV a
II edycji Turnieju Poetyckiego „Lekkie Piórko”.
***
I miejsce – Aleksandra Olesiak
kl. IV c
w III Konkursie Historycznym o Żołnierzach Wyklętych o zasięgu międzynarodowym
***
III miejsce – Julia Zdrojewska
kl. V c
w konkursie plastycznym „Dopalacze – zagrożenia dla zdrowia i życia”
organizowanym w ramach projektu „Nie daj się oszukać”-przykład dobrej praktyki.
***
I miejsce- Julia Zdrojewska
kl. V c
II miejsce Małgorzata Batruch
kl. V c
w Wojewódzkim Konkursie ,,Baśnie i legendy kaszubskie w komiksie”.
***
III miejsce – Oliwia Gaborska, Daria Horodiuk, Maja Jarmuł, Nikola Rubinowicz i Kinga Smysło
kl. III b
w XIV Międzyszkolnym Turnieju Wiedzowo – Sportowym „Słupsk- moje miasto”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Słupsku.
***
III miejsce – Mateusz Hann
kl.V c, Marcin Irzykowski kl.V b, Bartosz Olechnowicz kl.VI a
w XIV Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Poczet królów i książąt polskich”„Jagiellonowie”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.
***
Laureatka – Magdalena Cymek
kl. VI a
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych.
***
I miejsce
– zespół w składzie: Magdalena Cymek kl. VI a, Piotr Krzyżanowski kl. VI a, Daria Bujmiło kl. V a i Anna Mróz kl. V a
wyróżnienie – zespół w składzie: Anna Mróz kl. V a i Oliwia Nazaruk kl. VI c
wyróżnienieAnna Mróz kl. V a
w Konkursie Angielskiej Piosenki Walentynkowej.
***
III miejsce – Dziewczęta klasa V a
w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży.

***
Finalistka – Magdalena Cymek
kl. VI a
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych.

***

Magdalena Cymek kl. VI a zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego
konkursu języka polskiego.
***
I miejsce – Leonard Semeniuk kl. II c
w VII edycji Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego pt. „Wakacje w obiektywie”,
zorganizowanego przez Gimnazjum i Liceum Akademickie „Lingwista” w Gdańsku. Jury zachwycił pracą „Polny pejzaż”.
***
Bartosz Olechnowicz i Aleksandra Kurczyn kl. VI a zakwalifikowali się do finału
Konkursu Wojewódzkiego „Historia Hymnu Polskiego”.
***
nagroda – w konkursie plastycznym – Anna Latasiewicz i Julia Zdrojewska kl. V c
nagroda – w konkursie literackim – Aleksandra Olesiak kl. IV c
w Międzyszkolnym Konkursie „By świat był piękniejszy”.
***
Katarzyna Fijałkowska kl. IV c zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego
XXI Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego
im.majora Marka Gajewskiego ” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531-1683 Od Obertyna do Wiednia. Rzeczpospolita Obojga Narodów.”
***
nagroda Wiktoria Bąk, Gracjan Błachnio i Paweł Skorupski
w I Międzyszkolnym Logopedycznym Konkursie Plastycznym „W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie”,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.
***
Magdalena Cymek kl. VI a zakwalifikowała się do III etapu (wojewódzkiego)
Kuratoryjnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego
w roku szkolnym 2015/2016 na etapie rejonowym.
***
I miejsce indywidualnie – Magdalena Cymek kl. VI a
I miejsce grupowo – Magdalena Cymek, Aleksandra Kurczyn i Bartosz Olechnowicz kl. VI a
w XII Konkursie z Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych
zorganizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku.
***
Aleksandra Kurczyn, Bartosz Olechnowicz, Magdalena Cymek i Oliwia Wieliczko kl. VI a
zakwalifikowali się do etapu rejonowego
Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

***

Mistrzyni Słupska Klas Piątych – Milena Kulnis kl. V a
w Indywidualnych Biegach Przełajowych w ramach Słupskiej Olimpiady Młodzieży.

Rok 2014/2015


III miejsce – zespół „Jedynki” w składzie: Kamila Kawałkowska kl. VIc, Martyna Czekalska kl. VI c, Tymoteusz Paliński kl. VI c, oraz Piotr Krzyżanowski kl. V a w Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MCK 2015
***
I miejsce – Leonard Semeniuk kl. I
w V Międzyszkolnym Konkursie Fotograficznym „Fotogeniczny Słupsk” w kategorii WIDOK Z OKNA.
***
II miejsceKamila Kawałkowska kl. VI c
wyróżnienieStanisław Adamowicz kl. IV c
w III Regionalnym Konkursie Fotograficznym „Piękno przyrody naszego regionu”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku.
***
wyróżnienie – Paweł Markowski kl. VI c
w Ogólnopolskim konkursie wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska
zorganizowany przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Warszawie.
***
II miejsce – Julia Zdrojewska kl.IV c
II miejsce – Kacper Kaczmarek kl.V b
wyróżnienie – Jakub Adamów kl.V a
w Ogólnopolskim konkursie historyczno – plastycznym ,,Państwo polskie za czasów Bolesława Chrobrego i Kazimierza Wielkiego w komiksie”.
***
nagroda – Dawid Kaczmarek kl. III c
wyróżnienie – Julia Witkowska kl. III c
w IX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „My jesteśmy radością – kolorowy świat bajek”.
***
I miejsce – zespół „Jedynki” w składzie: Martyna Czekalska kl. VI c, Kamila Kawałkowska kl. VI c, Wiktoria Lizinczyk kl. VI c, Tymoteusz Paliński kl. VI c oraz Piotr Krzyżanowski kl. V a w kategorii zespoły wokalne klas IV – VI
w XII Festiwalu Piosenki Turystycznej „Tramp”,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Słupsku.
***
I miejsce – Anna Suśniak kl. III b
w XI Międzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej Klas III
zorganizowanej przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.
***
I miejsce – Katarzyna Fijałkowska kl. III c
II miejsce – Anna Suśniak kl. III b.
w XV Miejskim Konkursie Ortograficznym dla uczniów klas III
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 w Słupsku.
***
I miejsce w kategorii klas IV – VI – Karolina Moroń kl. V c
wyróżnienie w kategorii klas IV – VI : Kamila Kawałkowska kl. VI c, Michał Kolada kl. VI c, Paweł Markowskikl. VI c, Marcin Wilkosz kl. VI c, Bartosz Grad kl. IV c
w Zielonym Konkursie Języka Angielskiego 2015 „I’m Helping Mother Nature by Reducing My Own Carnbon Footprint”
zorganizowanym w ramach XIII Bałtyckiego Festiwalu Nauki.
***
I miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas szóstych słupskich szkół podstawowych
zorganizowany przez Gimnazjum nr 5 w Słupsku.
***
wyróżnienie – Maja Jarmuł – Kategoria Żaczek – kl. 2
bardzo dobry – Anna Suśniak Kategoria Maluch – kl. 3
wyróżnienie – Wiktor Makijewski, Maciej Olechnowicz, Alicja Suśniak, Tymoteusz Stasiak Kategoria Maluch – kl. 3
wyróżnienie – Mateusz Hann – Kategoria Maluch – kl. 4
wyróżnienie – Bartosz Olechnowicz – Kategoria Beniamin – kl. 5
wyróżnienie – Michał Kolada – Kategoria Beniamin – kl. 6
w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur 2015″.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce – drużyna w składzie: Martyna Malczewska kl. VI b, Malwina Słomska kl. VI b, Michał Kolada kl. VI c oraz Cezary Płusa kl. VI c
w Etapie Rejonowym XXXVIII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsceNikola Rubinowicz kl. II b, Daria Horodiuk kl. II b, Kinga Smysło kl. II b, Aleksandra Olesiak kl. III a
w III Międzyszkolnym Konkursie Świetlicowym klas I – III pt. „Baśniowy Kogel – Mogel’’
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce - Nikola Rubinowicz i Kinga Smysło kl. II b
w Międzyszkolnym Konkursie NT. Promocji Zdrowia pod hasłem „Chcę być zdrowy”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Słupsku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – Daria Bartecka kl. VI b
IV miejsce – Magdalena Cymek kl. V a
w XI Konkursie Języka Angielskiego
zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
w Słupskim Konkursie Języka Angielskiego,
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Słupsku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie – Zofia Królikowska kl. III b
w V Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Świat podwodny w origami”.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Katarzyna Fijałkowska kl. III c w kategorii klas III
II miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c w kategorii klas VI
III miejsce - Michał Kozłowicz kl. I c w kategorii klas I

w XXIII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”,
zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie - Kamila Kawałkowska kl. VI c w kategorii poezja kl. V - VI

Wyróżnienie - Krzysztof Rutkowski kl. VI c w kategorii poezja kl. V-VI

Wyróżnienie - Kamila Kawałkowska kl. VI c w kategorii proza kl. V - VI

w XXXI Międzynarodowym Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci

i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej – 2015 r.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureat – Michał Kolada kl. VI c
Finalista – Bartosz Olechnowicz kl. V a, Kacper Marciszonek kl. VI b
w wojewódzkim finale Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego
„Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514. Od Cedyni do Orszy”.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce – Michał Kolada, Tymoteusz Paliński, Marcin Wilkosz kl.VI c
w VIII Miejskim Konkursie Frazeologicznym „Mistrzowie słowa”.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

indywidualnie – I miejsceBartosz Olechnowicz kl. V a
drużynowo – II miejsceBartosz Olechnowicz kl. V a i Kacper Kaczmarek kl. V b
w XII Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Informatyczny dla klas V
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Piotr Jarmuł i Mikołaj Krepicz kl. IV c
w I Miejskim Konkursie Matematycznym „Mistrz sudoku”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsceJulia Zdrojewska kl. IV c
wyróżnienieWeronika Grzenkowicz kl. I c
w konkursie „Szczęśliwe dzieciństwo bez używek chemicznych widzianych oczyma dziecka”
zorganizowane przez Stowarzyszenie Krokus Centrum Trzeźwości w Słupsku

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce oraz Nagroda Wójta Gminy Kobylnica- Julia Zdrojewska kl. IV c
w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” w kategorii stroik wielkanocny.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – Michał Kozłowicz kl. I c
II miejsce – Julia Witkowska kl. III c
wyróżnienie – Nikola Rubinowicz kl. II b
w Miejskim Konkursie Recytatorskim” Przez poezję z humorem”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce w kategorii klas trzecich – Wiktor Makijewski kl. III c
wyróżnienie w kategorii klas pierwszych - Iza Konopa kl. I b
wyróżnienie w kategorii klas drugich – Igor Domaros kl. II a
w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej
zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – Tymoteusz Paliński kl.VI c
w Konkursie Matematycznym o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 5 Słupsku dla uczniów klas szóstych województwa pomorskiego.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Bartosz Olechnowicz kl. V a
w Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Językowym
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie – Daria Bartusik kl. IV a
w Drugim Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Pierwsza pomoc przedmedyczna”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Słupsku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tytuł Vicemistrzyń Słupska – drużyna w składzie: Monika Misterewicz, Dominika Mroszczyk, Martyna Doluk, Kinga Tatera, Alicja Dominiak, Julia Kołrzan, Małgorzata Puchalska, Kornelia Wirkus, Oliwia Nazaruk
w Słupskiej Olimpiady Młodzieży w minikoszykówce dziewcząt.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FinaliściDaria Bartecka kl. VI b, Magdalena Cymek kl. V a, Tymoteusz Paliński kl. VI c
Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla szkół podstawowych.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureat – Tymoteusz Paliński kl. VI c
Wojewódzkiego Konkursu Kuratoryjnego z języka polskiego dla uczniów szkół podstawowych.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – drużyna w składzie: Marcel Jaroć kl. VI c, Kacper Nowak kl. VI c, Paweł Markowski VI c,Kacper Grabarczyk kl. V a, Krzysztof Górski kl. V c, Michał Jawczak kl. IV b, Patryk Błachnio kl. IV a
w turnieju unihokeja o puchar Dyrektora ZSO nr 3.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce – drużyna w składzie: Anna Suśniak z kl. III b, Maciej Olechnowicz z kl. III b, Kacper Kozłowiczz kl. III c, Natan Kowalewski z kl. III b, Adam Łokietek z kl. III b
w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzowo – Sportowym „Słupsk – moje miasto”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8 w Słupsku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mistrz Wiedzy Historycznej – Michał Kolada kl. VI c
I miejsce – reprezentacja szkoły w składzie: Michał Kolada kl.VI c,Tymoteusz Paliński kl.VI c, Bartosz Olechnowicz kl.V a
w XIII Międzyszkolnym Konkursie Historycznym ,,Poczet królów i książąt polskich” edycja Piastowie.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Tymoteusz Paliński kl. VI c
w IV Konkursie Języka Angielskiego „HELLO”.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II miejsce – Martyna Czekalska kl. VI c – w kategorii solo klas IV-VI
wyróznienie – Klaudia Bartusik kl. VI b – w kategorii solo klas IV-VI
III miejsce – Klaudia Bartusik kl. VI b, Aleksandra Krawczyk kl. VI b, Martyna Czekalska kl. VI c, Kamila Kawałkowska kl. VI c – w kategorii zespół klas IV-VI
w II Regionalnym Konkursie Angielskiej Piosenki Walentynkowej w Kępicach.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magdalena Cymek kl. V a, Daria Bartecka kl. VI b oraz Tymoteusz Paliński kl. VI c - zakwalifikowanie do wojewódzkiego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Magdalena Cymek z kl. Va, Daria Bartecka i Bartłomiej Świnder z kl. VI b oraz Tymoteusz Paliński z kl. VI c - zakwalifikowanie do rejonowego etapu Kuratoryjnego Konkursu z Języka Angielskiego.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – zespół „Jedynki” w składzie:Aleksandra Krawczyk z kl. VI b oraz Martyna Czekalska, Kamila Kawałkowska i Wiktoria Lizinczyk z kl. VI c
w kategorii zespoły w IX edycji konkursu „Cała Europa Kolęduje”.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uczniowie zakwalifikowani do etapu wojewódzkiego:
Michał Kolada kl. VI c, Bartosz Olechnowicz kl. V a, Kacper Marciszonek kl. VI b
„XX edycji Konkursu Historycznego Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972-1514.
Od Cedyni do Orszy”
.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Anna Suśniak kl. III b
w konkursie plastycznym pod hasłem „Bezpieczna droga do szkoły”,
zorganizowanym przez KMP w Słupsku dla uczniów szkół podstawowych miasta Słupsk i powiatu słupskiego.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - Kamila Kawałkowska kl. 6cw konkursie ekologicznym "Wspólnie dbamy o środowisko - edycja 2014" w kategorii fotograficznej, zorganizowanym przez PGK w Słupsku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie - Kamila Kawałkowska z kl. 6c w konkursie "Głos Wolności",

zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku z okazji 25. rocznicy wolnych wyborów do Sejmu i Senatu 4 czerwca 1989 roku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LaureatKacper Kozłowicz kl. III c

w Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2014″.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce – drużyna w składzie: Dominik Sujka i Marcel Jaroć z klasy VI c
III miejsce – indywidualnie – Dominik Sujka z klasy VI c
IV miejsce – indywidualnie -Marcel Jaroć z klasy VI c

w wędkarskich mistrzostwach szkół podstawowych o „ZŁOTY HACZYK PREZYDENTA”

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie - Kacper Kaczmarek kl. V b w konkursie plastycznym "Pszczoła żywi, zapyla, leczy",

zorganizowanym przez Muzeum Kultury Ludowej Pomorza w Swołowie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rok 2013/2014

I miejsce – Michał Fijałkowski kl. VI a
Wyróżnienie – Igor Musznicki kl. IV a

w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Graj, opowiadaj i pisz ze Story Cubes

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce w konkursie fotograficznym "Fotogeniczny Słupsk", zorganizowanym przez Gimnazjum nr 5 w Słupsku - Kamila Kawałkowska kl. Vc

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce w III Konkursie o tematyce BRD pt. "Podróżuję i rymuję", zorganizowanym przez WORD w Słupsku - Marcin Jakubowski kl. VI b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

V miejsce w VII Konkursie Plastycznym pt. "Znam przepisy ruchu drogowego", zorganizowanym przez WORD w Słupsku - Wiktor Zagdan kl. VI a

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Tymoteusz Paliński kl. V c
Wyróżnienia - Daria Bartecka kl. V b Michał Batruch kl. VI a

w X Konkursie Języka Angielskiego
zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce – ex aequo - Michał Batruch kl. VI a, Aleksandra Kłosowska kl. VI a
i Kacper Kaczmarek kl. IV b

w Konkursie Plastycznym „Podróże Słupskiego Chłopczyka”
ogłoszonego przez Pana Macieja Kobylińskiego – Prezydenta Miasta Słupska

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureat w kategorii poezja – Marcin Jakubowski kl. VI b

w XXX Międzynarodowym Konkursie Literackim Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej
zorganizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Słupsku

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce drużynowo

indywidualnie:
III miejsce - DOMINIK SUJKA
VI miejsce - MARCEL JAROĆ
X miejsce - ALEKSANDER SUJKA

w trójboju wędkarskim

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureaci -Marcin Jakubowski z kl. VI b oraz Kuba Tomas z kl. VI b

w konkursie z języka angielskiego pt. „Once upon a time”
zorganizowanym przez Gimnazjum nr 3 w Słupsku

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Tymoteusz Paliński kl. V c
wyróżnienie – Susanna Karzelek kl. VI a

w ustnym etapie Małego Finału Ogólnopolskiego Konkursu Ojczyzna Polszczyzna dla uczniów szkół podstawowych

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W kategorii Żaczek:

Laureat - Anna Suśniak - kl. II b
Nagroda średnia - Alicja Suśniak kl. II b
Wyróżnienie - Tymoteusz Stasiak kl. II b
Wyróżnienie - Mikołaj Żydzianowski kl. II b

W kategorii Maluch:

Wyróżnienie - Mateusz Hann kl. III c
Wyróżnienie - Oliwia Nazaruk kl. IV c
Wyróżnienie - Bartosz Olechnowicz kl. IV a
Wyróżnienie - Oliwia Wieliczko kl. IV a

W kategorii Beniamin:

Wyróżnienie - Michał Kolada - kl. V c
Wyróżnienie - Tymoteusz Paliński kl. V c
Wyróżnienie - Daniel Maciejski kl. V b

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2014"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce - Oliwia Klekowiecka kl. II a

Wyróżnienie - Aleksandra Olesiak kl. II a

Wyróżnienie - Alicja Suśniak kl. II b

w VII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Znamy bohaterów lektur klas drugich"

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - zespół „Jedynki”
III miejsce solistka – Martyna Czekalska kl. V c

w XI Konkursie Piosenki Turystycznej „Tramp”

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – drużyna w składzie: Ewelina Brzezińska z kl. VIb, Paulina Ostrycharz z kl. VIb, Michał Fijałkowski z kl. VIa, Marcin Jakubowski z kl. VIb

w etapie rejonowym XXXVII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce Dominik Sujka kl. V c
II miejsce Robert Kośmider kl. VI a

w lidze bowlingowej (kręgle)

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego Szkół Podstawowych "Matematyczne łamigłówki" o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Słupsku - Michał Fijałkowski kl. VI a

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – Tymoteusz Paliński – SP 1 w Słupsku /klasy V
wyróżnienie - Anna Mróz – SP 1 w Słupsku /klasy III
wyróżnienie - Oliwia Nazaruk – SP 1 w Słupsku /klasy IV

w XXII Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce - Mikołaj Krepicz kl. III c

w II Wojewódzkim Konkursie na grafikę komputerową „Komputerowa pisanka”
zorganizowanym przez Zespół Szkół w Siemianicach

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w kategorii wykonawców z grup przedszkolnych - Nikola Wojsz z grupy "0"a
Wyróżnienie w kategorii klas drugich - Maksymilian Pyzio - kl. II c
Wyróżnienie
w kategorii klas trzecich - Aniela Markowska - kl. III c

w II Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 7 w Słupsku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

indywidualnie – I miejsceMichał Kolada kl. V c

drużynowo - II miejsceMichał Kolada i Tymoteusz Palińki kl. V c

w XI Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Informatycznym dla klas V
zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 6 w Słupsku

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsceJakub Adamów kl. IV a
specjalną nagrodę - Aleksandra Olesiak kl. II a

w konkursie „Świat alkoholizmu, narkotyków oraz przemocy w rodzinie widziany oczyma dziecka”
zorganizowanym przez Stowarzyszenie Krokus Centrum Trzeźwości w Słupsku

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Srebrna Kotwica - Tymoteusz Paliński kl. V c
Brązowa Kotwica - Michał Fijałkowski kl. VI a

Wyróżnienia:
Robert Kośmider kl. VI a
Bartosz Olechnowicz kl. IV a

w XIII Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim o „Laur Słupskich Kotwic”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Finaliści

Michał Kolada z kl. V c i Michał Fijałkowski kl. VI a

Kuratoryjnego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa pomorskiego

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce – drużyna w składzie: Daniel Maciejski, Tomasz Parzych, Adam Kosma strzelał, Kacper Nowak, Maciej Olechnowicz, Konrad Trąbczyński, Dominik Bernac

w XXXVIII Halowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP4

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – drużyna w składzie: Susanna Karzelek i Wiktor Zagdan z klasy VI a

w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „LEKTUROWY ZAWRÓT GŁOWY – PIERWSZE UCZUCIA”
zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - Tymoteusz Paliński kl V c

w konkursie języka angielskiego HELLO
zorganizowany przez Usteckie Towarzystwo Oświatowe

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsceMichał Kolada kl. V c

w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych dla klas V
zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Anna Mróz z klasy III c

zajęła III miejsce

w XXI Konkursie „Boże Narodzenie w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży”
zorganizowanym przez Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drużyna w składzie: Marcel Jaroć, Dominik Sujka, Paweł Markowski, Kacper Kaczmarek, Tomasz Parzych, Kacper Grabarczyk, Dawid Kaczmarek, Aleksander Sujka, Michał Wolarz, Krzysztof Górski, Jakub Czerwiński, Eryk Pirtin, Maciej Marczak

zajęła II miejsce w Feryjnym Turnieju Unihokeja

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michał Kolada z klasy V c oraz Michał Fijałkowski z klasy VI a
zakwalifikowali się do III stopnia kuratoryjnego konkursu matematycznego dla szkół podstawowych województwa pomorskiego (etap wojewódzki)
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie – Oliwia Klimek
klasa IV a
w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Stop przemocy i agresji”

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III miejsce - Anna Mróz z klasy III c
w Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Poezja Juliana Tuwima” zorganizowanym przez ODN w Słupsku

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tymoteusz Paliński z klasy V c, Michał Fijałkowski z klasy VI a, Susanna Karzelek z klasy VI a, Marcin Jakubowski z klasy VI b, Michał Kolada z klasy V c oraz Wiktor Zagdan z klasy VI a

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Języka Polskiego

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Michał Kolada z klasy V c oraz Michał Fijałkowski z klasy VI a

zakwalifikowali się do etapu rejonowego Kuratoryjnego Konkursu z Matematyki

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce - Tymoteusz Paliński z kl. V c
Wyróżnienia – Kamila Kawałkowska z kl. V c oraz Oliwia Klimek z kl. IV a

w konkursie ekologicznym „Wspólnie dbamy o środowisko – edycja 2013″, zorganizowanym przez PGK w Słupsku

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie - (solo) Martyna Czekalska kl. V c

Wyróżnienie - (zespołowo) "Jedynki" - Martyna Czekalska, Kamila Kawałkowska, Wiktoria Lizinczyk i Tymoteusz Paliński kl. V c

w VII Wojewódzkim Konkursie "Śpiewajmy kolędy"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie - Michał Fijałkowski klasa VI a

w VII Wojewódzkim Konkursie Sienkiewiczowskim

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce zespołowo - Michał Kolada, Paweł Markowski, Kacper Dudek z klasy Vc

w XI Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym „Bez nałogów”

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drużyna w składzie: Adam Kosna, Tomasz Parzych, Dominik Sujka, Bartosz Olechnowicz, Kacper Nowak, Dawid Kowalewski, Daniel Maciejski, Dawid Czekała, Konrad Trąbczyński, Filip Więcek, Kacper Grabarczyk

wygrała eliminacje do Turnieju o Puchar Donalda Tuska

Adam Kosna - najlepszy strzelec turnieju

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce – drużyna w składzie: Dominik Sujka kl. V c i Robert Kośmider kl. VI a

w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży tenisa stołowego chłopców.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drużyna w składzie: Dominik Sujka, Marcin Jakubowski, Hubert Foit, Kacper Nowak, Paweł Markowski, Marcel Jaroć, Michał Batruch, Klaudiusz Romejko, Oskar Ostyński

MISTRZAMI SŁUPSKA W UNIHOKEJU w Słupskiej Olimpiadzie Młodzieży – Mistrzostwo Słupska w unihokeju.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drużyna w składzie: Aleksandra Naskiewicz, Wanessa Olszewska, Gabrysia Pacek, Martyna Nachyła, Susanna Karzelek, Aleksandra Kłosowska, Dominika Gorzelak, Monika Misterewicz

VICE – MISTRZOSTWO SŁUPSKA DZIEWCZĄT w unihokeju

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureatka - Aleksandra Prażak z klasy IV b oraz Zuzanna Kucharska z klasy III b.

w Jubileuszowym Konkursie Plastycznym dla Dzieci i Młodzieży „Mój Kościół na Pomorzu”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce w klasyfikacji indywidualnej - Magdalena Cymek z kl. IV a w I Słupskim Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym dla uczniów klas IV "Młodsi sprawdzają czy starsi tabliczkę mnożenia znają”

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce drużynowo - Dominik Sujka & Adam Kosna .

indywidualnie – IV miejsce Adam Kosnai V miejsce Dominik Sujka

w zawodach o Złoty Haczyk Prezydenta Słupska

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce – drużyna w składzie Kacper Nowak, Dominik Sujka, Marcel Jaroć, Tymoteusz Paliński, Paweł Markowski, Marcin Jakubowski, Michał Batruch, Hubert Foit, Oskar Ostyński, Klaudiusz Romejko

w turnieju im. T. Gwiżdza

_________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2012/2013


Emina Aslan z kl. V b - Laureatka Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - drużyna w składzie: Dominik Majewski, Klaudiusz Romejko, Kacper Nowak, Marcel Jaroć, Hubert Foit

w turnieju Unihokeja o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupsku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie dla Kacpra Kozłowicza z klasy I c oraz Aleksandry Olesiak z klasy I a

w VIII Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Świat wierszy Tuwima w oczach dziecka”

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Uczniowie naszej szkoły w składzie: Tymoteusz Paliński z klasy IV c oraz Julia Capar i Julia Szymańska z klasy VI b w klasyfikacji grupowej zdobyli III miejsce w IX Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury.

W klasyfikacji indywidualnej Tymoteusz Paliński
zajął III miejsce.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsceJulia Jakimowicz kl. VI a
wyróżnienieRobert Kośmider kl. V a

w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Moja mała Ojczyzna”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w trójboju Słupskiej Olimpiady Młodzieży w Wędkarstwie w klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych przy Stawie Łabędzi - Mateusz Borkowski z kl. VI a, Oskar Strzelczyk z kl. VI b i Dominik Sujka z kl. IV c.

I miejsce w trójboju Słupskiej Olimpiady Młodzieży w klasyfikacji indywidualnej uczniów szkół podstawowych przy Stawie Łabędzi - Dominik Sujka z kl. IV c.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejscezespół Sweet Girls w składzie: Małgorzata Batruch i Anna Mróz

w II Międzyszkolnym Dziecięcym Konkursie Piosenki Angielskiej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 8.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce - Jessica Wiśniewska kl. I c
w konkursie plastycznym „Portret Mamy”

Organizatorem konkursu był Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagroda Średnia - Michał Kolada kl. IV c

Wyróżnienie - Jakub Marciszonek kl. VI a
Wyróżnienie - Bartosz Olechnowicz kl. III a
Wyróżnienie - Michał Fijałkowski kl. V a

w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2013"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsceKatarzyna Fijałkowska z kl. I c

w III Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas pierwszych „Omnibus – wiem wszystko” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10
w Słupsku.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - Patrycja Kupiec z kl. II c
II miejsce - Zuzanna Kucharska z kl. II b

wyróżnienie - Krystian Kłosowski z kl. II c

w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Znamy bohaterów lektur klas drugich” zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10 w Słupsku

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w konkursie zorganizowanym przez Państwowy Teatr Lalki "Tęcza" w kategorii: Pisanka (dzieci starsze) w konkursie plastycznym na najpiękniejszą pisankę i palmę wielkanocną - Piotr Dargiel z klasy I c

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce w rejonowym etapie XXXVI Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Wiktoria Klimek, Wojciech Klaman, Marek Rzelek z klasy VI

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nagroda dla Jakuba Adamów z kl. III a w V Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Mam talent - niezwykła przygoda"

III miejsce - Magdalena Cymek kl. III a
Wyróżnienie - Aleksandra Kurczyn kl. III a

w V Międzyszkolnym Konkursie Literackim "Mam talent - Niezwykła przygoda Plastusia"

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku - Wiktor Makijewski z klasy I c

II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Dziecięcej zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową nr 7 w Słupsku - Aniela Markowska z klasy II c

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Laureatka XXIX Międzynarodowym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej pod patronatem Wandy Chotomskiej - Kamila Kawałkowska z klasy IV c oraz Julia Jakimowicz z klasy VI a

Wyróżnienie w XXIX Międzynarodowym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej pod patronatem Wandy Chotomskiej - Michał Batruch z klasy V a oraz Marcin Jakubowski z klasy V b

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce indywidualnie – Michał Fijałkowski kl. V a

III miejsce grupowo – Michał Fijałkowski i Michał Batruch z kl. V a

w X Międzyszkolnym Konkursie Matematyczno – Informatycznym

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce
w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „CHCĘ BYĆ ZDROWY” dla klas II - Anastazja Dreścik, Natalia Pacholska, Kacper Czarniak

z klasy II b

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsceTymoteusz Paliński – SP 1 w Słupsku /klasy IV
III miejsce – Kacper Kozłowicz – SP 1 w Słupsku
/ klasy I
Wyróżnienie - Daria Wosik – SP 1 Słupsk / klasy II
Wyróżnienie - Julia Capar – SP 1 w Słupsku

w XXI Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „SACRUM W LITERATURZE POLSKIEJ”

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

IV miejsce – Bartosz Olechnowicz kl. III a

w II Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Klas III zorganizowanym przez SP 2 w Słupsku.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce wMiędzyszkolnym Konkursie Wiedzowo - Sportowym Klas Trzecich "Moje miasto-Słupsk"
zorganizowanym przez SP 4 w Słupsku zajęła drużyna z klasy III a: Bartek Olechnowicz, Magda Cymek, Wiktor Izychart, Adam Kosna, Maciek Szymański

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - Aleksandra Majek - kl. VI a
II miejsce - Aleksandra Kłosowska - kl. V a
III miejsce - Michał Batruch - kl. V a
wyróżnienie - Kamil Przyłucki - kl. IV b

w konkursie plastycznym "Jak choroba alkoholowa osacza człowieka"zorganizowanym przez Stowarzyszenie "Krokus" Centrum Trzeźwości

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w konkursie na najładniejszą marzannę podczas rajdu pieszego z PTTK - Kacper Janusz -kl. I c

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
II miejsce w MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O SŁUPSKU I REGIONIE organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 10, w którym brały udział drużyny szkół podstawowych z terenu miasta i Kobylnicy - TYMOTEUSZ PALIŃSKI, MICHAŁ KOLADA, PAWEŁ MARKOWSKI z kl. IV c

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie w II grupie konkursowej eliminacji XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla dzieci i młodzieży pod hasłem "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu " przeprowadzonego na szczeblu miasta Słupsk:

Kamila Kawałkowska kl. 4c
Hanna Puchalska kl. 6b
Jakub Marciszonek kl. 6a
Agnieszka Ciepłuch kl. 4c
Marek Rzelek kl. 6a

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w II edycji konkursu plastyczno- literackiego "Na mapie świata jest takie miejsce"
zorganizowanego z okazji Roku Jezior Pomorskich przez Park Krajobrazowy Dolina Słupi oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Słupsku -
Michał Fijałkowski
, Michał Batruch, Wiktor Zagdan, Robert Kośmider, Bohdan Lewczyk kl. Va

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim "Przez poezję z humorem" - Katarzyna Fijałkowska kl. I c

I miejsce w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim "Przez poezję z humorem" - Daria Wosik kl. II c

Wyróżnienie w XII Miejskim Konkursie Recytatorskim "Przez poezję z humorem" - Oliwia Nazaruk kl. III c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie w VI Wojewódzkim Konkursie "Śpiewajmy kolędy" kategoria soliści klasy I-III - Anna Mróz kl. 2c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

II miejsce w VI Wojewódzkim Konkursie "Śpiewajmy kolędy" kategoria soliści klasy IV-VI - Martyna Czekalska kl. 4c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - Anna Mróz kl. 2c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Władysława Broniewskiego oraz zdobycie wyróżnienia przyznanego przez Dziecięce Jury - Anna Mróz kl. 2c

III miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim Poezji Władysława Broniewskiego - Aleksandra Olesiak kl. 1a

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

III miejscew VI Wojewódzkim Konkursie "Sienkiewicz nam wzorem" - Tymoteusz Paliński kl. 4c

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Brązowe medale z XLI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU

SKŁAD SP1 SŁUPSK : MATEUSZ, DOMINIK, GRZESIEK, MICHAŁ, HUBERT, KAROL, KUBA, SZYMON, KACPER, MAREK

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
III miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie dla uczniów klas drugich "Matematyczno - logiczne zmagania drugoklasistów" zajęli:
Mateusz Hann - kl. II c i Karol Maciejski - kl. II a

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

I miejsce - Julia Kraska z klasy 6b w Miejskim Konkursie Informatycznym (graficznym) na Kartkę Bożonarodzeniową.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie w II Miejskim Konkursie Piosenki Żołnierskiej i Patriotycznej - Anna Mróz kl. II c

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wyróżnienie - Ola Majek z klasy 6a w kategorii fotograficznej

Wyróżnienie - Wiktoria Klimek z klasy 6a w kategorii plastycznej

w konkursie ekologicznym „Wspólnie dbamy o środowisko” zorganizowanym przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Słupsku, adresowanym do młodzieży szkolnej w wieku od 10 do 18 lat z terenu miasta Słupska oraz gmin Kobylnica i Słupsk.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SP 1 znowu Mistrzem Słupska w unihokeju - to już 10 mistrzostwo w ciągu 12 lat.

NIEPOKONANI UNIHOKEIŚCI Z NASZEJ SZKOŁY PONOWNIE UDOWODNILI SWOJĄ DOMINACJĘ W TEJ DYSCYPLINIE ,
NIE DAJĄC NAJMNIEJSZYCH SZANS ŻADNEJ ZE SZKÓŁ.

NASZE ASY ZAGRAŁY W SKŁADZIE : M.BORKOWSKI , D.SUJKA , M.RZELEK , M.BOROWIEC , K.STACHYRA , H.FOIT, O.OSTYŃSKI , K.NOWAK , SZ.KWIATKOWSKI.

________________________________________________________________________________________________________

III miejsce w indywidualnych biegach przełajowych
zajął uczeń klasy VI a - Mateusz Borkowski

Mateusz wywalczył sobie prawo startu w półfinałach wojewódzkich w biegach indywidualnych .

Zawody odbyły się w parku kultury i wypoczynku. Nasza drużyna składała się z 5 biegaczy, którzy uplasowali się już na niższych pozycjach od 20 do 30 –tego miejsca, co po zsumowaniu punktów dało SP 1 i tak wysokie IV miejsce wśród 10 startujących szkół.

Dziewczynki również nieźle wypadły zajmując V miejsce wśród wszystkich szkół.

___________________________________________________________________________________________________________________________

III miejsce w zawodach wędkarskich o Złoty Haczyk prezydenta Słupska

Młodzi wędkarze z naszej szkoły wystartowali w zawodach spławikowych.

Zawody odbyły się na stawku łabędzim przy ul. Orzeszkowej .

Nasza ekipa w składzie - DOMINIK SUJKA I OSKAR STRZELCZYK - dzielnie walczyła do końca .

Oskar Strzelczyk - IV miejsce indywidualnie !!!


__________________________________________________________________________________________________________________________

ROK 2011/2012

  • II miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Dziennikarskim O Laur Słupskich Kotwic organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 9 w Słupsku (Jakub Marciszonek kl.Va) - Srebrna Kotwica (Jakub wywalczył sobie srebro wywiadem z pracownikiem Urzędu Morskiego Aleksandrem Dusznym pt.: "Wody zęzowe, mogiły morskie i latarnicy...czyli fakty i mity związane z pracą Urzędu Morskiego w Słupsku).

  • III miejsce w Miejskim Konkursie ortograficznym pt." Wiosenne spotkania z Panią Ortografią" ( Karolina Krzyżanowska kl.Va)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie pt." Z Mitologią za Pan Brat" (zespołowo kl.Va: Natalia Szymańska, Jakub Marciszonek, Ewa Dargiel, indywidualnie : Jakub Marciszonek kl.Va)

  • Wyróżnienie w XXVII Międzynarodowym Konkursie Twórczości Literackiej Dzieci I Młodzieży Gimnazjalnej organizowanym przez Gimnazjum nr 2 w Słupsku ( Mateusz Pacek - kl.VI b za opowiadanie pt. "Nornica", Natalia Szymańska - kl.Va za opowiadanie pt. "Machina czasu")

  • III miejsce w Konkursie Matematycznym pt. "Logiczno - Matematyczne zmagania drugoklasistów" (Bartek Olechnowicz kl. II a, Oliwia Nazaruk kl. II c)

  • Wyróżnienie w konkursie plastycznym pt. "Boże Narodzenie w origami płaskim" (Kornelia Mielczarek 0a)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym " Z Mitologią za Pan Brat" ( Ewa Dargiel kl.Va)

  • Finalistka Konkursu "Ojczyzna - Polszczyzna" Finalistka Małego Finału ( Natalia Szymańska kl.Va)

  • II miejsce w XII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym ( Tymoteusz Paliński kl. III c)

  • I miejsce w XX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Sacrum w literaturze polskiej (Tymoteusz Paliński, SP 1 w Słupsku, „Modlitwa małego chłopczyka” autor nieznany)

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie na temat promocji zdrowia "Chcę być zdrowy" klas II (Kacper Kaczmarek, Natalia Karwecka i Tomasz Parzych kl. II b)

  • I miejsce w kategorii klas pierwszych w XI Miejskim Konkursie Recytatorskim "Przez poezję z humorem" (Anna Mróz kl. I c)

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Kangur ( Michał Fijałkowki klasa IV a, Tymoteusz Paliński III c)

  • II miejsce zespołowo ( Dominik Sujka IIIc, Damian Nowak VIb, Filip Piskorz VIc, Bartek Drogoś VIb) i III miejsce indywidualnie ( Dominik Sujka kl. III c) w zawodach wędkarskich o "Złoty Haczyk" Prezydenta Miasta Słupska

  • 9 UNIHOKEJOWE MISTRZOSTWO SŁUPSKA DLA „JEDYNKI” w rozgrywkach Słupskiej Olimpiady Młodzieży w Unihokeju (PIOTR GAWIŃSKI-obrońca , PATRYK RAJKOWSKI- napastnik , MATEUSZ HESSE-napastnik , BARTEK JERMALONEK- bramka , MATEUSZ BORKOWSKI -napastnik, KACER BRONISZ- napastnik , MATEUSZ PACEK- obrońca , MAREK RZELEK- obrońca , DOMINIK SUJKA -napastnik, GRZEGORZ GÓRAWSKI –bramkarz).

  • BRĄZOWE MEDALE MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA W UNIHOKEJU - Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju, które odbywały się w Rumi

___________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2010/ 2011

  • Finalista Wojewódzkiego Konkursu Interdyscyplinarnego J. Polskiego z Historią (Jakub Ptak i Małgorzata Wilkosz kl. VI v)

  • Wyróżnienie - proza kl. V-VI w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej (Jakub Ptak kl. VI b)

  • Wyróżnienie - proza kl. V-VI w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej (Agnieszka Wasiewicz kl. VI a)

  • Wyróżnienie - proza kl. I-IV w XXVII Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży Gimnazjalnej (Marcin Wilkosz kl. II c)

  • II miejsce w XIX Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Sacrum w literaturze polskiej" ( Tymoteusz Paliński kl. II c)

  • II miejsce w Konkursie Plastycznym "Koty" organizowanym przez Teatr Lalki "Tęcza" (Marcin Wilkosz kl. II c)

  • Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym "Zapach lata - wieś" (Marcin Wilkosz kl. II c)

  • III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie "Śpiewajmy kolędy" (Martyna Czekalska kl. II c)

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Przyrodniczym (Martyna Dyś, Marcel Kulesza i Agnieszka Wasiewicz kl. VI a)

  • I miejsce w Konkursie Recytatorskim Poezji W. Broniewskiego ( Tymoteusz Paliński kl. II c)

  • II miejsce w Miejskim Konkursie "Lektury - zawrót głowy" (Małgorzata Wilkosz kl. VI b, Martyna Dyś kl. VI a)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Przez poezję z humorem" (Natalia Kawecka kl. I b)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Chopin - śladami kompozytora" (Justyna Bednarczyk, Beata Gawlik, Agnieszka Wasiewicz kl. VI a)

  • II miejsce w Konkursie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego "Jeżdżę i chodzę bezpiecznie" ( Magdalena Olejniczak kl. III a)

__________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2009/ 2010

  • Duża nagroda w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym 2010 Kangurek (Michał Fijałkowski IIc)

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym 2010 Kangur (Zofia Blew VI b)

  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI (Dominika Rześny IV a)

  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI (Wiktoria Prędkiewicz IV c)

  • Laureatka Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI (Małgorzata Wilkosz V b)

  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI (Jakub Ptak V b)

  • Laureat Ogólnopolskiej Olimpiady „Olimpus” – historia kl. IV-VI (Paweł Wesołowski VI b)

  • I miejsce z wyróżnieniem w konkursie Test Oxford Plus XIV Edycja (Nikola Mańczak VI b, Mateusz Rojek VI b, Zofia Blew VI b, Paweł Wesołowski VI b, Remigiusz Jakubowski VI b, Kamil Równicki VI b, Krzysztof Bryszewski VIb)

  • III miejsce w VI Międzyszkolnej Olimpiadzie Matematycznej dla uczniów kl. III (Jakub Marciszonek III a)

  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Julia Konwińska IV a)

  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Dominika Rześny IV a)

  • Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Barbara Kazusek VI a)

  • Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „EDI” kl.IV-VI (Maciej Szymaniuk VI a)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „EDI” kl.IV-VI (Jakub Budzyński VI a)

  • Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie na Prezentację Multimedialną „Poznaj moje miasto” (Zofia Blew VI b)

  • Wyróżnienie w I Olimpiadzie Muzycznej „Olimpiada Wiedzy Muzycznej” (Justyna Bednarczyk V a, Mateusz Mielewczyk VI b, Beata Gawlik V a)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (Jędrzej Gosik V c)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (Paweł Wesołowski VI b)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Wiatr, wypadek, ogień, woda strażak zawsze rękę poda” (Kacper Hesse VI a)

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym „Rodzinne dyktando” (Jakub Ptak V b)

  • II miejsce w Pomorskim Konkursie Ortograficznym – etap gminny (Karolina Krzyżanowska III a)

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze polskiej” (Tymoteusz Paliński I c)

  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze polskiej” (Julia Jakimowicz III a)

  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze polskiej” (Michał Fijałkowski II c)

  • II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Śladami Fryderyka Chopina” (Barbara Kazusek VI a)

  • I miejsce w III Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Karolina Krzyżanowska III a)

  • I miejsce w Miejskim Konkursie „Bez nałogów” (Paweł Wesołowski VI b, Kamil Rajkowski kl. VI b, Remigiusz Jakubowski VI b)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Przez poezję z humorem” (Julia Jakimowicz III a)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Poczet królów i książąt polskich” - Jagiellonowie (Jakub Ptak V b)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Poczet królów i książąt polskich” - Jagiellonowie (Małgorzata Wilkosz V b)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „I książka ma swoją historię” (Ewa Szulc VI c, Maja Osińska VI c, Jędrzej Damaszk VI c)

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie dla szkół podstawowych „Cała Europa kolęduje” (Marcel Kulesza V a)

  • Wyróżnienie w Konkursie organizowanym przez MDK w Słupsku „Mój ulubiony bohater z baśni braci Grimm” – część plastyczna (Iga Wiśniewska V a)

  • II miejsce dla zespołu w Konkursie organizowanym przez MDK w Słupsku „Mój ulubiony bohater z baśni braci Grimm” – część gramatyczna (Wiktoria Orzechowska V a, Karolina Diegner VI a, Maciej Juras VI a, Beata Foit VI a)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Wiedzy o Środowisku dla kl. III (Mateusz Borkowski III a)

  • III miejsce w VIII Miejskim Konkursie „Mój Anioł Stróż” - plastyczny (Patryk Andrzejewski V c)

  • Wyróżnienie w VIII Miejskim Konkursie „Mój Anioł Stróż” - plastyczny (Dominika Kasprowicz V c)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym „Mam talent” (Kamila Kowałkowska I c)

  • III miejsce w VII Międzyszkolnym Konkursie Internetowym „Czy znasz swoje miasto?” (Jakub Ptak kl. V b)

  • I miejsce w Konkursie Plastycznym „Ekologiczny Słupsk” (Paweł Markowski I c)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Religijnej (Julia Jakimowicz III a, Karolina Krzyżanowska IIIa)

  • I miejsce - Mistrzyni Polski w XXXVIII Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Ringo Kategoria: Żaczki (Izabela Rojek IV a)

  • I miejsce - Mistrz Polski w XVII Międzynarodowym Unihokeju Dzieci i Młodzieży o Puchar Bałtyku w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w kategorii chłopcy (kl. IV - VI)

  • I miejsce Czarni Liga Szkolna kl. IV (Kl. IV)

  • III miejsce Czarni Liga Szkolna kl. V (Kl. V)

  • I miejsce w XVIII Wiosennym Turnieju Piłkarskim im. Marka Osmólskiego (Kl. V-VI)

  • II miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych (Adrian Grzymkowski VI a)

  • IV miejsce w Indywidualnych Biegach Przełajowych (Maciej Gregorek VI b)

  • III miejsce w Mini Piłce Koszykowej Chłopców (Kl. IV - VI)

  • III miejsce drużyna w Piątkach piłkarskich – I Liga SMS Cup (Kl. V-VI)

____________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2008/ 2009

  • III miejsce w Miejskim Konkursie "Bez nałogów" (Maja Osińska, Ewa Szulc, Julia Nowak)

  • II miejsce w Małym Finale III Ogólnopolskiego Konkursu „Słowo daję” (Aleksandra Orzechowska )

  • IV miejsce w konkursie Jesienne Spotkania z Językami Obcymi (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Strojek, Alicja Janonis)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Park Krajobrazowy Dolina Słupi” (Aleksandra Orzechowska, Ewelina Słupczewska, Karolina Hadrych)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Droga do niepodległości” (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Zając)

  • Wyróżnienia w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” (Michał Fijałkowski, Karolina Krzyżanowska, Julia Błochowiak)

  • I stopień z wyróżnieniem w konkursie Test Oxford Plus 12 edycja (Aleksandra Zając, Ewelina Słupczewska, Maciej Gregorek, Zofia Blew, Julia Nowak, Paweł Wesołowski, Kamil Rajkowski)

  • I stopień w konkursie Test Oxford Plus 12 edycja (Mateusz Mielewczyk, Małgorzata Wilkosz)

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym „Poczet Królów Polskich” (Aleksandra Orzechowska, Jakub Ptak, Małgorzata Wilkosz)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzowo – Sportowym o Słupsku „Słupsk – moje miasto” (Izabela Rojek, Filip Kondracik, Dominika Rześny, Mateusz Pacek, Emilia Misterewicz, Nikola Stępień, Wiktoria Prędkiewicz, Jan Kania, Dominika Nowak, Nikola Telesiewicz)

  • I miejsce w XVII Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze” (Julia Jakimowicz)

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Historią (Aleksandra Orzechowska)

  • I miejsce w X Festiwalu Piosenki Dziecięcej (Karolina Krzyżanowska)

  • II miejsce w X Festiwalu Piosenki Dziecięcej (Ewelina Brzezińska)

  • II miejsce w konkursie „Rodzina Borejków” – miejski konkurs ze znajomości twórczości M. Musierowicz (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Zając, Teresa Werenc)

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Rodzinne dyktando” (Aleksandra Orzechowska)

  • I miejsce w Miejskim Konkursie Ortograficznym „Wiosenne Spotkania z Panią Ortografią” (Aleksandra Orzechowska)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Zwierzęta przyjaciółmi człowieka” (Oliwia Kamieniarz)

  • Laureat Międzyszkolnego Konkursu „Kolory wiosny” (Ewa Dargiel, K. Walukiewicz)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Kolory wiosny” (Ewelina Brzezińska)

  • Nagrody duże w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangurek 2009 (Jakub Marciszonek, Krzysztof Koralewski)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym „Przewodnik po moim mieście” (Zofia Blew, Klaudia Kuryłowicz)

  • Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Informatyczno-Plastycznym „Europa w oczach dziecka – wspólnota europejska” (Alicja Janonis)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „A.A. Milne i jego bohaterski miś” (Izabela Rojek, Julita Lejczak, Wiktoria Prędkiewicz)

  • Wyróżnienie w XXV Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dzieci i Młodzieży (Jakub Ptak)

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur 2009 (Zofia Blew, Krystian Tkaczyk)

  • Laureatka Miejskiego Konkursu Przyrodniczego dla kl. IV – VI (Aleksandra Orzechowska)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Środowisku dla kl. III (Jan Kania)

  • I miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży: Finał Wojewódzki w Unihocu (reprezentacja szkoły)

  • III miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży: Minikoszykówka Dziewcząt (dziewczęta kl. IV-VI)

  • II miejsce w Miejskiej Olimpiadzie Młodzieży: Piątki Piłkarskie (chłopcy kl. IV-VI)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Megapiłkarzyki (zespół 1)

  • IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Megapiłkarzyki (zespół 2)

  • II miejsce w Wiosennym Turnieju Piłkarskim im. M. Osmólskiego (chłopcy kl. IV-VI)

  • II miejsce w III Festiwalu Piłkarskim (chłopcy kl. IV-VI)

  • III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju „Czarni” Liga Szkolna kl. V (chłopcy kl. IV-V)

  • IV miejsce w Międzyszkolnym Turnieju „Czarni” Liga Szkolna kl. IV (chłopcy kl.IV)

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” (Małgorzata Łazarczyk)

  • Wyróżnienie w II Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Aleksandra Strojek)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Muzycznym „Na anielską nutę” (zespół "Jedynki")

__________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2007/ 2008

  • II miejsce w Miejskim Konkursie Bibliotecznym „Parki miejskie – jakie to drzewo?” (Małgorzata Wojtecka VI a, Klaudia Stasierowska VI a, Michał Ledóchowski VI d)

  • II miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Droga do Niepodległości” (Michał Ledóchowski, Aleksander Chochuł)

  • I miejsce w Miejskim Konkursie „Bez nałogów” (Aleksandra Orzechowska, Piotr Chochuł, Aleksander Sadowski)

  • IV miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Aids (Małgorzata Wojtecka, Aleksander Chochuł, Aleksandra Dyś)

  • IV miejsce w Miejskim Konkursie Informatyczny „Bądź legalny i bezpieczny w Internecie” (klasa VI d)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Jesienne spotkania z językami obcymi” (Michał Ledóchowski, Aleksander Sadowski)

  • I stopień z wyróżnieniem w Ogólnopolskim Konkursie „Oxford Plus” X edycja (Aleksandra Orzechowska, Aleksandra Zając, Aleksandra Strojek, Bartosz Nibelski)

  • I stopień w Ogólnopolskim Konkursie „Oxford Plus” X edycja (Michał Ledóchowski, Angelika Hutyra, Małgorzata Wojtecka)

  • III miejsce w Miejskim Festiwalu Piosenki Dziecięcej (Karolina Krzyżanowska)

  • Laureat VII Miejskiego Konkursu Przyrodniczego kl. IV-VI (Piotr Chochuł)

  • Wyróżnienie w XIV Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży (Justyna Wełpa)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie „Rodzina Borejków i przyjaciele” (Adam Plaga, Aleksander Chochuł, Aleksandra Orzechowska)

  • I miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Postacie Sienkiewicza znane i nieznane” (Izabela Stolc, Karolina Jarest)

  • III miejsce w Międzynarodowym Konkursie „Postacie Sienkiewicza znane i nieznane” (Natalia Szymanek, Ewelina Dwojak)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Origami „Barwy wiosny w origiami” (Sylwia Narloch, Julia Capar)

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „Człowiek w obiektywie” (świetlica szkolna)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Wiedzy Przyrodniczej dla uczniów kl. II (Dominika Rześny)

  • IV miejsce w VII Słupskim Konkursie Języka Angielskiego (Małgorzata Wojtecka, Klaudia Stasierowska, Paulina Lipińska, Michał Ledóchowski, Aleksander Sadowski, Maciej Graużenis)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim „Przez poezję z humorem” (Wiktoria Serafin)

  • I miejsce w Miejskim Konkursie Historycznym „Poczet królów polskich” (Adam Plaga, Aleksandra Orzechowska, Michał Ledóchowski)

  • II miejsce w woj. pomorskim w Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Krąg” (Michał Ledóchowski)

  • III miejsce w XVII Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej (Agnieszka Dobosz, Mateusz Mielewczyk)

  • III miejsce w II Miejskim Konkursie „Na anielską nutę” (Małgorzata Wojtecka)

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Wielkanoc na Pomorzu” (Małgorzata Łazarczyk)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Świat baśni J. Ch. Andersena (Aleksander Chochuł, Kornelia Wantoch-Rekowska, Magdalena Wasiewicz)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Mój Anioł Stróż” (Karolina Dzierżawska)

  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” (Małgorzata Wojtecka)

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie „Śpiewajmy kolędy” ("Rodzynki")

  • I miejsce w Miejskim Konkursie Literackim „Przygody Pippi Langstrumf” (Wiktoria Serafin, Agata Narloch, Małgorzata Wilkosz)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży (Małgorzata Wilkosz, Jakub Ptak)

  • Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „112 w trudnej sprawie…” (Jakub Ptak)

  • III miejsce w Miejskim Konkursie Plastycznym „Kocham Matkę Ziemię” (Wiktoria Serafin)

  • I miejsce w Miejskim Konkursie Wiedzy o Środowisku (Małgorzata Wilkosz)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym „Ekologiczny Słupsk” (Anna Kamińska)

  • Laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego z Historią – kuratoryjny (Michał Ledóchowski)

  • II miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Biegowym „Pomorska Mila 2007” (Mateusz Borkowski)

  • III miejsce w Międzynarodowym Festiwalu Biegowym „Pomorska Mila 2007” (Aleksandra Dwulit)

  • I miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Unihokeju (reprezentacja szkoły kl. IV-VI)

  • II miejsce w Finale Wojewódzkim w Unihokeju (reprezentacja szkoły kl. IV-VI)

  • III miejsce w Miejskim Mikołajkowym Turnieju Minikoszykówki Dziewcząt (reprezentacja szkoły kl. IV-VI)

  • I miejsce w Lidze Szkolnej – „Czarni” Koszykówka (reprezentacja kl. IV)

  • I miejsce w Indywidualnych Biegach przełajowych Dziewcząt i Chłopców - SOM (Monika Dragunowicz)

  • II miejsce w Indywidualnych Biegach przełajowych Dziewcząt i Chłopców - SOM (reprezentacja kl. IV-VI)

___________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2006/ 2007

  • II miejsce w III edycji konkursu informatycznego "Mój Słupsk" dla klas I-III pt. "Zabytki naszego miasta" ( Adrian Grzymkowski III a)

  • Laureat konkursu "Zachowaj trzeźwy umysł 2006" - Ogólnopolska Kampania Profilaktyczna (Klaudia Kłosowska)

  • Dwie nagrody w Miejskim Konkursie Plastycznym pt. "Ekologiczny Słupsk" (Wiktoria Serafin)

  • I nagroda w Konkursie Międzyszkolnym "Bez nałogów" (Katarzyna Suśniak, Anna Siek, Maciej Rybarczyk)

  • II miejsce -plakat o tematyce antynikotynowej w Konkursie Międzyszkolnym "Bez nałogów" ( Iga Żukowska V a)

  • II miejsce w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych klas V" (Michał Ledóchowski V d)

  • IV miejsce w Międzyszkolnych Potyczkach Matematycznych klas V" (Małgorzata Wojtecka V a)

  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem w 8 edycji Oxford Plus (Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski)

  • Laureat I stopnia w 8 edycji Oxford Plus (Marcin Koralewski, Maciej Graużenis, Michał Ledóchowski)

  • Laureat II stopnia w 8 edycji Oxford Plus (Szymon Roman)

  • Laureat III stopnia w 8 edycji Oxford Plus (Natalia Szymanek)

  • VII miejsce (dyplom laureata) w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym Multitest 2006 (Michał Ledóchowski V d)

  • XII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Olimpus" (Katarzyna Suśniak VI c)

  • XVII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Olimpus" (Marcin Koralewski VI c)

  • XX miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Olimpus" (Aleksander Chochuł V b)

  • XXI miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Olimpus" (Piotr Chochuł V b)

  • XXII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Olimpus" (Anna Siek VI c)

  • XXXII miejsce w Ogólnopolskim Konkursie z Języka Polskiego "Olimpus" (Martyna Szyszko VI c)

  • Laureat Konkursu Kuratoryjnego "Asy humanistyczne" (Katarzyna Suśniak VI c)

  • Laureat Konkursu Kuratoryjnego "Matematyka z przyrodą" (Michał Ledóchowski V d)

  • II miejsce w kategorii reklama baśni w Miejskim Konkursie Czytelniczym pt. "Baśnie Regionu Słupskiego" (Ola Wielkidzień III a)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Festiwal Piosenki" (Basia Kazusek III a, Nikola Telesiewicz I b)

  • III miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Ortograficznym "Rodzinne dyktando" (Marcin Koralewski VI c)

  • I miejsce w VII Międzyszkolnym Turnieju "Z mitologią za pan brat" (Aleksander Chochuł i Adam Plaga V b)

  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - Konkurs Rejonowy (Wojtek Szaja, Paweł Berg i Rafał Moraczyński VI a)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym "Droga do Niepodległości" (Maciej Rybarczyk VIa, Michał Ledóchowski V d)

  • Wyróżnienie w XIV Międzyszkolnym Festiwalu Małych Form Teatralnych (Basia Kazusek III a, Maciek Gregorek III b)

  • II miejsce w VI Miejskim Konkursie Przyrodniczym dla Uczniów klas VI (Katarzyna Suśniak VI c)

  • III miejsce w VI Miejskim Konkursie Recytatorskim "Przez poezję z humorem" (Dominika Kasprowicz II c)

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur - 2007" (Adrian Pluto III a)

  • Laureat I stopnia z wyróżnieniem w 9 edycji Oxford Plus ( Marcin Koralewski, Katarzyna Suśniak, Aleksandra Żółtak, Katarzyna Nagórna i Szymon Roman z VI c, Maciej Graużenis, Michał Ledóchowski, Aleksander Sadowski z Vd, Małgorzata Wojtecka z V a, Karolina Jarest z V c)

  • Laureat I stopnia w 9 edycji Oxford Plus ( Jędrzej Wróblewski i Anna Siek z VI c, Karolina Barabasz z V c)

  • II miejsce w Miejskim Konkursie Matematyczno - Informatycznym kl. V (Natalia Szymanek Vc, Michał Ledóchowski Vd, Adam Plaga Vb, Małgorzata Wojtecka Va)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Plastycznym "Kiedy dzwonię po straż pożarną..." (Nikolina Telesiewicz Ib)

  • Wyróżnienie w Miejskim Konkursie Międzyszkolnym "Poezja z humorem" (Emilia Misterewicz Ib)

  • Laureat Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2007" (Marcin Koralewski VI c)

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2007" (Michał Ledóchowski V d)

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur 2007" (Jędrzej Wróblewski VI c)

__________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2005/ 2006

  • III miejsce w II edycji konkursu informatycznego pt. "Mój Słupsk" dla klas I-III ( Adrian Grzymkowski II a)

  • II miejsce na VI Festiwalu Piosenki Turystycznej "Tramp" ( zespół wokalny "Jedynki" )

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wielkanoc na Pomorzu" kategoria "Palma" (Katarzyna Łazarczyk VI d)

  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wielkanoc na Pomorzu" kategoria "Palma" ( Anna Siek V c)

____________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2004/ 2005

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Galimatias baśniowy ( Marcin Koralewski, Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski )

  • Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Literackim Europa w szkole ( Szymon Roman, Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski )

  • I miejsce w IV Słupskim Konkursie Historycznym ( Borys Zielonka, Bartosz Bylica )

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Poczet Królów i Książąt Polskich ( Maciej Rybarczyk, Martyna Ziółkowska, Aleksandra Kazusek)

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Historycznym Droga do niepodległości ( Krystian Barcikowski, Hanna Janonis )

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Żyć zdrowo ( Rafał Juchum, Kamil Nejmant, Wojciech Osiński )

  • III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Słupsku i Regionie (Marcin Koralewski, Katarzyna Suśniak, Jędrzej Wróblewski)

  • II miejsce w I Międzyszkolnym Konkursie Cała Europa kolęduje

  • II miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy

  • III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kompozytorów Polskich Śpiewać każdy może ( Dominika Knobelsdorf V d)

  • III miejsce w Festiwalu Pieśni Religijnej ( Dominika Knobelsdorf V d)

  • III miejsce i wyróżnienie w III Regionalnym Festiwalu Kolęd ( Kamila Jujka, Aleksandra Afanasjew )

  • Wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poezji Śpiewanej ( Aleksandra Afanasjew, Alicja Daglis )

  • I miejsce w I edycji konkursu informatycznego pt. "Mój Słupsk" dla klas I-III ( Kamil Franc III a)

___________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2003/2004

  • II miejsce w Międzyszkolnym konkursie języka angielskiego ( drużynowo )

  • II miejsce w Konkursie języka niemieckiego MDK ( Ewa Dowgiałło )

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur ( Ewa Dowgiałło)

  • II miejsce w Konkursie plastycznym Muzeum Pomorza Środkowego ( Aleksandra Batóg )

  • Wyróżnienie w Wiosennym Festiwalu Teatralnym w Rondzie ( Koło teatralne „Jedynka”)

  • Wyróżnienie w XI Przeglądzie Teatralnym w MCK Słupsk ( Koło teatralne „Jedynka”)

  • I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Kompozytorów Polskich Śpiewać każdy może ( Piotr Pastuszka )

  • I miejsce w Festiwalu Piosenki Turystycznej Tramp ( Piotr Pastuszka )

  • II mijsce w Festiwalu Piosenki Turystycznej Tramp ( Aleksandra Afanasjew, Marta Sobczak )

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy ( Piotr Pastuszka )

  • II miejsce w Festiwalu Piosenki Chrześcijańskiej w Koszalinie ( Piotr Pastuszka )

  • II miejsce w Festiwalu piosenki Turystycznej Tramp ( zespół Jedynki )

___________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2002/2003

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Słupsk w liczbach i procentach ( Jakub Jasonek, Szymon Duraj, Anita Olszonowicz )

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Regionie My i las ( Jakub Jasonek, Anita Olszanowicz, Szymon Duraj )

  • Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur ( Ewa Dowgiałło)

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzowym Rodzina Borejków ( Kinga Bogusz, Anita Olszonowicz, Szymon Duraj )

  • Nagroda dla najlepszego aktora w XI Powiatowym Przeglądzie Teatrów Szkolnych ( Adrian Alberski )

  • Nagroda za Twórcze poszukiwania w adaptacji słupskich legend w I Festiwalu Teatralnym w Rondzie (Koło teatralne „Jedynka”)

  • III miejsce w Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Kompozytorów Polskich Śpiewać każdy może (Dawid Grabusiński )

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy ( Szymon Duraj )

  • II miejsce w Festiwalu Piosenki Turystycznej Tramp (Piotr Pastuszka)

  • III miejsce w Konkursie Piosenki Dziecięcej ( Piotr Pastuszka )

___________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 2001/2002

  • II miejsce Międzyszkolnym Konkursie recytatorskim Sacrum w literaturze ( Szymon Duraj )

  • II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Śpiewajmy kolędy ( Szymon Duraj )

  • I miejsce w Konkursie Piosenki Turystycznej Tramp ( Dawid Grabusiński )

____________________________________________________________________________________________________________________________

Rok 1999/2000

  • I miejsce na szczeblu wojewódzkim w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym Kangur

  • Wyróżnienie w XVI Ogólnopolskim Konkursie Twórczości Dziecięcej i Młodzieży Gimnazjalnej (Izabela Gaweł)

_____________________________________________________________________________________________________________________________


Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013