Prezentacje
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8425501
fax: 59 8425501
e-mail: 
www: http://sp1slupsk.pl

Liga Mistrzów 2012/2013

LIGA POLONISTYCZNA:

Szkolny Konkurs Ortograficzny klas IV - VI
  • Klasy IV

I miejsce ex æquo Michał Kolada i Tymoteusz Paliński – IVc – 50 pkt

II miejsce – Wiktoria Sawicka – IVc– 40 pkt

III miejsce – Kamila Kawałkowska – IVc - 30 pkt

  • Klasy V

I miejsce – Wiktor Zagdan – Va – 50 pkt

II miejsce – Michał Fijałkowski – Va – 40 pkt

III miejsce – Ola Naskiewicz – Va – 30 pkt

wyróżnienie – Michał Batruch Va, Marcin Jakubowski Vb, Julia Korczyk Vb

  • Klasy VI

I miejsce – Natalia Wojciechowska – VIa – 50 pkt

II miejsce ex æquo – Jakub Marciszonek – VIa i Michał Wojaczek VIb - 40 pkt

III miejsce – Julia Jakimowicz – VIa– 30 pkt

Szkolny Konkurs Recytatorski

"Jesień z Tuwimem"

Klasy czwarte:

I m. - Urszula Tracz – kl. IVa

- Kamila Kawałkowska - kl. IVc

II m. - Michał Kolada – kl. IVc

Klasy piąte:

I m. - Ola Naskiewicz – kl. Va

- Michał Fijałkowski – kl. Va

- Wiktor Zagdan – kl. Va

II m. - Ola Kłosowska – kl. Va

III m. - Julia Korczyk – kl. Vb

- Robert Zdybał – kl. Va

Klasy szóste:

I m. – Natalia Wojciechowska – kl. VIa

Szkolny Konkurs Frazeologiczny dla uczniów klas szóstych

I miejsce - Kacper Bukarewicz kl.VIa
II miejsce - Julia Capar kl. VIb
III miejsce - Natalia Wojciechowska kl. VIa

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA ARTYSTYCZNA:

Szkolny konkurs plastyczny "Szkoła w moich oczach" kl. IV - VI:

I miejsce - Bohdan Lewczyk - Va - 10 pkt

II miejsce - Kamila Kawałkowska - IVc - 7 pkt

III miejsce - Magdalena Olejniczak - Va - 5 pkt

Szkolny konkurs techniczny " Maskotka Turnieju BRD"

I miejsce - Natalia Kowalska - Va - 10 pkt

Szkolny konkurs plastyczny "Mikołaj i Muminki"

I miejsce - Natalia Kowalska - V a - 10 pkt

II miejsce - Kamila Kawałkowska - IV c - 7 pkt

III miejsce - Wiktoria Sawicka - IV c - 5 pkt

Wyróżnienie - Julia Bilek - IV c - 3pkt

Konkurs informatyczno – plastyczny pt. „Świąteczna Kartka Bożonarodzeniowa”.

I miejsce – Julia Kraska kl. VI b – 10 pkt
II miejsce – Ewa Dargiel kl. VI a – 7 pkt
III miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c i Aleksandra Krawczyk kl. IV b – 5 pkt

Wyróżnienia:
Michał Batruch kl. V a – 3 pkt
Aleksandra Majek kl. VI a – 3 pkt
Magdalena Olejniczak kl. V a – 3 pkt
Paulina Kalata kl. VI a – 3 pkt
Sandra Jankowska kl. IV b – 3 pkt
Wiktoria Lizinczyk kl. IV c – 3 pkt
Martyna Czekalska kl. IV c – 3 pkt

Szkolny konkurs plastyczny "Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu "

I miejsce:

Kamila Kawałkowska kl. 4c - 10 pkt

Hanna Puchalska kl. 6b - 10 pkt

Jakub Marciszonek kl. 6a - 10 pkt

Agnieszka Ciepłuch kl. 4c - 10 pkt

Marek Rzelek kl. 6a - 10 pkt

Szkolny konkurs plastyczno - techniczny pt. "Bezpieczny powrót z wakacji"

I miejsce - Natalia Kowalska z kl. V a oraz Wiktor Zagdan z kl. V a - 10 pkt

II miejsce - Ewelina Brzezińska z kl. V b - 7pkt


Szkolny Konkurs informatyczny: "Mistrz klawiatury"

I miejsce - Konrad Trąbczyński kl. IV c - 10 pkt

II miejsce - Aleksandra Krawczyk oraz Sandra Jankowska z kl. IV b - 7 pkt

III miejsce - Kamila Kawałkowska kl. IV c - 5 pkt

Wyróżnienie - Martyna Czekalska kl. IV c - 3 pkt

Szkolny konkurs "Jak oni śpiewają"

I miejsce:

Nikodem Górecki kl. IV b - 10 pkt

Aleksandra Krawczyk IV b - 10 pkt

Martyna Czekalska IV c - 10 pkt

zespół: Monika Misterewicz kl. IV b, Sandra Jankowska kl. IV b, Anna Glińska kl. IV b, Karolina Jachimowska kl. IV b, Wiktoria Lizinczyk kl. IV c oraz Kamila Kawałkowska kl. IV c - po 10 pkt

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA MATEMATYCZNA:

Październik 2012

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 26 pkt

Wiktoria Lizinczyk IV C - 26 pkt

Michał Kolada IV C - 26 pkt

Paweł Markowski IV C - 26 pkt

Marcel Jaroć IV C - 24 pkt

Monika Misterewicz IV B - 24 pkt

Martyna Czekalska IV C - 24 pkt

Kacper Dudek IV C - 21 pkt

Tymoteusz Paliński IV C - 21 pkt

Marcin Wilkosz IV C - 18 pkt

Wiktoria Sawicka IV C - 17 pkt

Daniel Maciejski IV B - 16 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 13 pkt

Marcin Jakubowski V b - 13 pkt

Michał Fijałkowski V a - 13 pkt

Aleksandra Naskiewicz V a - 13 pkt

Michał Batruch V a - 13 pkt

Wiktor Zagdan V a - 12 pkt

Oskar Ostyński V b - 11 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

Jakub Marciszonek VI a - 16 pkt

Adrian Nowakowski VI b - 14 pkt

Karol Stachyra VI a - 9 pkt

Listopad 2012

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Michał Kolada IV c - 18 pkt

Konrad Trąbczyński IV c - 16,5 pkt

Paweł Markowski IV c - 16 pkt

Monika Misterewicz IV b - 16 pkt

Marcel Jaroć IV c - 16 pkt

Kacper Dudek IV c - 16 pkt

Marcin Wilkosz IV c - 16 pkt

Wiktoria Lizinczyk IV c - 14,5 pkt

Tymoteusz Paliński IV c - 13 pkt

Dawid Kowalewski IV a - 10 pkt

Dawid Czekała IV a - 10 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Michał Fijałkowski V a - 14 pkt

Aleksandra Naskiewicz V a - 14 pkt

Michał Batruch V a - 14 pkt

Marcin Jakubowski V b - 13 pkt

Wiktor Zagdan V a - 12 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

Adrian Nowakowski VI b - 14 pkt

Karol Stachyra VI a - 13 pkt

Mateusz Borkowski VI a - 12 pkt

Adrian Miszta VI a - 5 pkt

Michał Borowiec VI a - 5 pkt

Kacper Bukarewicz VI a - 3 pkt

Grudzień 2012

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 19 pkt

Michał Kolada IV c - 19 pkt

Martyna Czekalska IV c - 19 pkt

Tymoteusz Paliński IV c - 19 pkt

Natalia Piotrowska IV c - 19 pkt

Marcin Wilkosz IV c - 19 pkt

Paweł Markowski IV c - 19 pkt

Marcel Jaroć IV c - 17,5 pkt

Monika Misterewicz IV b - 17 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

Michał Fijałkowski V a - 15 pkt

Aleksandra Naskiewicz V a - 15 pkt

Marcin Jakubowski V b - 15 pkt

Wiktor Zagdan V a - 15 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Mateusz Borkowski VI a - 13 pkt

Wiktoria Klimek VI a - 12 pkt

Karol Stachyra VI a - 9 pkt

Kacper Bukarewicz VI a - 4 pkt

Adrian Nowakowski VI b - 3 pkt

Styczeń 2013

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

Michał Kolada IV c - 16 pkt

Paweł Markowski IV c - 16 pkt

Tymoteusz Paliński IV c – 16 pkt

Marcel Jaroć IV c - 15 pkt

Marcin Wilkosz IV c - 14 pkt

Monika Misterewicz IV b - 14 pkt

Kacper Dudek IV c - 11 pkt

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Michał Fijałkowski V a - 14 pkt

Marcin Jakubowski V b - 14 pkt

Wiktor Zagdan V a - 9 pkt

Naskiewicz Aleksandra – 11 pkt

Wiktor Zagdan V a – 9 pkt

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 19 pkt

Mateusz Borkowski VI a - 17 pkt

Marek Rzelek VI a - 17 pkt

Jakub Marciszonek VI a - 17 pkt

Adrian Nowakowski VI b - 14 pkt

Karol Stachyra VI a - 4 pkt

LUTY 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 13 pkt

Monika Misterewicz IV b – 13 pkt
Paweł Markowski IV c – 13 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 13 pkt
Michał Kolada IV c – 13 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 12 pkt
Marcel Jaroć IV c – 12 pkt
Kacper Dudek IV c – 9,5 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

Marcin Jakubowski V b – 14 pkt
Michał Fijałkowski V a – 14 pkt
Naskiewicz Aleksandra – 11 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Julia Jakimowicz VI a – 18 pkt
Mateusz Borkowski VI a – 18 pkt
Adrian Nowakowski VI b – 15 pkt
Jakub Marciszonek VI a – 12 pkt
Wiktoria Klimek VI a – 10 pkt

MARZEC 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

Martyna Czekalska IV c – 16 pkt
Michał Kolada IV c – 16 pkt
Paweł Markowski IV c – 16 pkt
Tymoteusz Paliński IV c – 15 pkt
Monika Misterewicz IV b – 15 pkt
Marcel Jaroć IV c – 15 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 12 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

Marcin Jakubowski V b – 17 pkt
Michał Fijałkowski V a – 17 pkt
Aleksandra Naskiewicz – 15 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

Ewa Dargiel VI a – 18 pkt
Wiktoria Klimek VI a – 18 pkt
Jakub Marciszonek VI a – 18 pkt
Julia Jakimowicz VI a – 17 pkt
Mateusz Borkowski VI a – 17 pkt

KWIECIEŃ 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

Tymoteusz Paliński IV c – 15 pkt
Michał Kolada IV c – 15 pkt
Paweł Markowski IV c – 15 pkt
Monika Misterewicz IV b – 15 pkt
Marcel Jaroć IV c – 9 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 8 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 22 pkt

Marcin Jakubowski V b – 21 pkt

MAJ 2013

KLASY IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 42 pkt

Tymoteusz Paliński IV c – 42 pkt
Marcin Wilkosz IV c – 32 pkt
Michał Kolada IV c – 31 pkt
Paweł Markowski IV c – 27 pkt
Marcel Jaroć IV c – 25 pkt
Monika Misterewicz IV b – 12 pkt
Kacper Dudek – 9 pkt

KLASY V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 42 pkt

Michał Fijałkowski V a -39 pkt
Marcin Jakubowski V b – 37 pkt
Aleksandra Naskiewicz – 23 pkt

KLASY VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 42 pkt

Jakub Marciszonek VI a – 38 pkt
Grzegorz Górawski VI b – 30 pkt

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA JĘZYKOWA

I etap:

Językowa Liga Mistrzów
1.Julia Capar 73
2.Julia Szymańska 69.5
3.Wiktoria Żalikowska 68
4.Grzegorz Górawski 66
5.Michał Fijałkowski 64.5
6.Karolina Krzyżanowska 64
7.Jakub Prach 63.5
8.Michał Borowiec 63
9.Marek Rzelek 62.5
10.Julia Jakimowicz 60
11.Wiktor Zagdan 59
12.Krysia Gręda 56.5
13.Weronika Maciejska 55.5
14.Michal Batruch 54.5
15.Jakub Wantoch 49
16.Emina Aslan 48.5
Magda Olejniczak
Martyna Nachyła
17.Dominika Gorzelak 48
18.Oskar Maciejski 46.5
19.Wiktoria Sawicka 46
20.Julia Korczyk 44
21.Marcin Jakubowski 41.5
22.Hubert Kowalski 40.5
Michał Wojaczek
23.Mateusz Trusiak 39.5
24.Wiktoria Korczyk 36
25.Jakub Tomas 35
26.Wojtek Klaman 34
27.Adrian Miszta 25.5

Najlepsi z klas IV - VI
Klasy IV - Wiktoria Sawicka kl. IV c
Klasa V - Michał Fijałkowski kl. V a
Klasa VI - Julia Capar kl. VI b

II etap:

W środę 5 grudnia odbył się II etap szkolnego konkursu "Liga Mistrzów" w zakresie mówienia. Oceniana była płynność językowa, poprawność gramatyczna i bogactwo językowe. W każdej kategorii można było zdobyć 5 pkt uzyskując łącznie 15 pkt. Komisja w składzie : Ewa Pyzio, Marta Żebrowska i Anita Jakubowska przyznały miejsca poszczególnym uczniom:

I m-ce Jakub Wantoch - Rekowski kl. V b
II m-ce Bartek Świnder kl. IV b i Michał Fijałkowski kl. V a
III m-ce Magda Olejniczak kl. V a i Julia Korczyk kl. V b

III etap:
Komisja w składzie : Marta Żebrowska, Dagmara Stachowicz oraz Anita Jakubowska przygotowały test 'Rozumienie tekstu słyszanego'.
Wyniki konkursu :
Klasy IV:
I m-ce Bartek Świnder kl.IV b
II m-ce Kacper Marciszonek kl.IV b
III m-ce Martyna Malczewska kl.IV b
Klasy V:
I m-ce Michał Fijałkowski kl.Va
II m-ce Jakub Wantoch - Rekowski kl.Vb

Klasy VI:
I m-ce - Mateusz Borkowski i Grzegorz Górawski z kl. VIa oraz Julia Capar i Julia Szymańska z kl VIb
II m-ce - Jakub Marciszonek kl. VIa oraz Wiktoria Żalikowska kl.VIb
III m-ce - Julia Jakimowicz, Wiktoria Klimek oraz Karolina Krzyżanowska z kl.VIa.


IV etap - czytanie ze zrozumieniem

KLASY IV:

I m-ce - Słomska Malwina kl.IV b, Świnder Bartosz kl.IV b, Kolada Michał kl.IV c oraz Paliński Tymoteusz kl.IV c
II m-ce - Bartecka Daria kl.IV b oraz Malczewska Malwina kl.IV b
III m-ce - Jackiewicz Adrian kl.IV b, Maciejski Daniel kl.IV b oraz Marciszonek Kacper kl.IV b

KLASY V:

I m-ce - Fijałkowski Michał kl.V a oraz Wiktor Zagdan kl.V a
II m-ce - Wantoch - Rekowski Jakub kl.V a

KLASY VI:

I m-ce Górawski Grzegorz kl.VI a
II m-ce Frejtak Igor kl.VI b oraz Szymańska Julia kl.VI b
III m-ce Krzyżanowska Karolina kl.VI a

V etap - umiejętność pisania

Klasy IV:

I m-ce Bartosz Swinder kl. IV b
II m-ce Malwina Słomska i Martyna Malczewska kl. IV b

Klasy V:

I m - ce Wiktor Zagdan kl. V a
II m - ce Jakub Wantoch - Rekowski kl. V b

Klasy VI:

I m - ce Wiktoria Klimek kl. VI a
II m - ce Karolina Krzyżanowska, Jakub Siemieński oraz Grzegorz Górawski kl. VI a
III m - ce Mateusz Borkowski kl. VI a

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA HISTORYCZNA:

I etap:

1. Martyna Czekalska kl. IVc - 10 pkt
2. Tymoteusz Paliński kl. IVc - 10 pkt
3. Wiktoria Lizinczyk kl. IVc - 10 pkt
4. Kamila Kawałkowska kl. IVc - 10 pkt
5. Cezary Płusa kl. IVc - 10 pkt
6. Michał Kolada IVc - 10 pkt
7. Jakub Marciszonek VIa - 10 pkt
8. Marcin Jakubowski Vb - 10 pkt
9. Wiktor Zagdan Va - 10 pkt
10. Michał Fijałkowski Va - 10 pkt
11. Wiktoria Sawicka IVc - 8 pkt
12. Martyna Nachyła Vb - 8 pkt
13. Michał Batruch Va - 8 pkt
14. Michał Wojaczek - 8 pkt
15. Monika Misterewicz IVb - 6 pkt
16. Kacper Marciszonek IVb - 6 pkt
17. Daniel Maciejski IVb - 6 pkt
18. Marcin Wilkosz IVc - 6 pkt

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LIGA PRZYRODNICZA

I etap

KLASY 4 - MAX 30 PKT

1.Michał Kolada 4 c -16 pkt

2.Adrian Jackiewicz 4b -16 pkt

3.Kamila Kawałkowska 4c - 14 pkt PRZESZLI DO II ETAPU

4.Kacper Marciszonek 4b - 15 pkt

5.Daniel Maciejski 4 b-14 pkt

6.Wiktoria Sawicka 4c- 12 pkt

7.Patrycja Mańkowska 4a - 11 pkt

........................................................................................................................................................

8.Martyna Malczewska 4b+ 10 pkt

9.Bartek Ambros 4 b- 10 pkt

10.Sandra Jankowska 4b- 9 pkt

11.Dorian Laus 4b - 9 pkt

12.Wanesa Kułdo 4a - 9 pkt

13 Monika Misterewicz 4b- 8 pkt

14. Maksymilian Kamiński 4b 8 pkt.

15. Ania Glińska 4b - 4 pkt.

Klasy 5 - Max 30 pkt

1.Wiktoria Korczyk 5b- 14 pkt

2.Michał Fijałkowski 5a -11pkt

3.Martyna Nachyła 5b - 11 pkt

4.Hubert Kowalski 5a -9 pkt PRZESZLI DO 2 ETAPU

5.Dominika Gorzelak 5b 9 pkt

6.Kuba Prach 5a - 9 pkt

7 Julia Korczyk 5b - 9 pkt

8.Marcin Jakubowski 5b -9 pkt

................................................................................................................

9.Michał Batruch 5a - 8 pkt

10.Ola Naskiewicz 5a- 8 pkt

11.Jakub Wantoch - Rekowski - 5b- 8 pkt

12 Mateusz Trusiak 5b -7 pkt

13.Daniel Pawlukiewicz 5b - 5 pkt

14.Wiktor Zagdan 5a - 5 pkt

Klasy 6 - Max 30 pkt

1.Julia Capar 6b- 21 pkt

2.Kacper Smysło 6b - 20 pkt

3.Wiktoria Żalikowska 6b - 15 pkt

4.Szymek Kwiatkowski 6b- 15 pkt PRZESZLI DO II ETAPU

5.Krysia Gręda 6b - 13 pkt

...........................................................................................................................

6.Weronika Maciejska 6b- 11 pkt

7.Michał Wojaczek 6b -11 pkt

8. Filip Dobosz 6b - 10 pkt


II etap

KLASY 4

MAX 35 PKT max razem 65 pkt po II etapach

1.Michał Kolada 4 c – 29 pkt razem 45 pkt

2.Adrian Jackiewicz 4b - 28 pkt razem 44 pkt

3.Kamila Kawałkowska 4c – 24 pkt razem 38 pkt

4.Kacper Marciszonek 4b – 26 pkt razem 41 pkt

5.Daniel Maciejski 4 b - 22 pkt razem 36 pkt

6.Wiktoria Sawicka 4c - 23 pkt razem 35 pkt

7.Patrycja Mańkowska 4a – 25pkt razem 36 pkt

Do III etapu przeszli uczniowie:

1.Michał Kolada 4c 45 pkt

2. Adrian Jackiewicz 4b 44 pkt

3. Kacper Marciszonek 4b 41 pkt

Klasy 5

Max 30 pkt max razem 65 pkt po II etapach

1.Wiktoria Korczyk 5b - 25 pkt razem 39 pkt

2.Michał Fijałkowski 5a - 28 pkt razem 39 pkt

3.Martyna Nachyła 5b - 30 pkt razem 41 pkt

4.Hubert Kowalski 5a - 26 pkt razem 35 pkt

5.Dominika Gorzelak 5b – 24 pkt razem 33 pkt

6.Kuba Prach 5a – 25 pkt razem 34 pkt

7 Jula Korczyk 5b - 25 pkt razem 34 pkt

8.Marcin Jakubowski 5b – 27 pkt razem 36 pkt

Do III etapu przeszli uczniowie-

1.Martyna Nachyła Vb 41 pkt

2.Michał Fijałkowski Va 39 pkt

3.Wiktoria Korczyk Vb 39 pkt

Klasy 6

Max 30 pkt max razem po II etapach 65 pkt

1.Julia Capar 6b - 33 pkt razem 54 pkt pkt

2.Kacper Smysło 6b – 28 pkt razem 48 pkt

3.Wiktoria Żalikowska 6b – 28 pkt razem 43 pkt

4.Szymon Kwiatkowski 6b - 17 pkt razem 32 pkt

5.Krysia Gręda 6b – 30 pkt razem 45 pkt

Do III etapu przeszli uczniowie:

1.Julia Capar 6b 54 pkt

2.Kacper Smysło 6b 48 pkt

3.Krysia Gręda 6b 45 pkt


III etap

KLASY IV

Max 40 pkt max razem 105 pkt po III etapach

1. Adrian Jackiewicz 4 b – 36 pkt – razem 80 pkt - I MIEJSCE
2. Michał Kolada 4 c – 31 pkt – razem 76 pkt – II MIEJSCE
3. Kacper Marciszonek 4 b – 29 pkt – razem 70 pkt – III MIEJSCE

Przyrodnikiem roku został wśród klas IVAdrian Jackiewicz kl. 4 b

KLASA V

Max 40 pkt max razem 105 pkt po III etapach

1. Martyna Nachyła 5 b -34 pkt – razem 75 pkt – I MIEJSCE
2. Michał Fijałkowski 5 a – 29 pkt – razem 68 pkt – II MIEJSCE
3. Wiktoria Korczyk 5 b – 26 pkt – razem 65 pkt – III MIEJSCE

Przyrodnikiem roku wśród klas V została Martyna Nachyła z kl. 5 b

KLASA VI

Max 40 pkt max razem po III etapach 105 pkt

1. Julia Capar 6 b 32 pkt – razem 86 pkt – I MIEJSCE
2. Kacper Smysło 6 b – 31 pkt – razem 79 pkt – II MIEJSCE
3. Gręda Krysia 6 b -29 pkt – razem 74 pkt – III MIEJSCE

Przyrodnikiem roku wśród klas VI została Julia Capar kl. 6 b

Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013