Prezentacje
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8425501
fax: 59 8425501
e-mail: 
www: http://sp1slupsk.pl

Finał Szkolnej Ligi Mistrzów 2012/2013

Wyniki Szkolnej Ligi Mistrzów w roku 2012/2013:

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI ARTYSTYCZNEJ

I miejsce – Kamila Kawałkowska kl. IV c
II miejsce – Natalia Kowalska kl. V a
III miejsce – Aleksandra Krawczyk kl. IV b

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI MATEMATYCZNEJ

KLASY IV
MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Michał Kolada kl. IV c oraz Tymoteusz Paliński kl. IV c
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Paweł Markowski kl. IV c
WYRÓŻNIENIA – Monika Misterewicz kl. IV b, Marcin Wilkosz kl. IV c i Marcel Jaroć kl. IV c

KLASY V
MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Michał Fijałkowski kl. V a
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Marcin Jakubowski kl. V b
WYRÓŻNIENIE Aleksandra Naskiewicz kl. V a

KLASY VI
MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Jakub Marciszonek kl. VI a

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI PRZYRODNICZEJ

KLASY IV
Przyrodnikiem roku wśród klas IV został Adrian Jackiewicz z kl. IV b
II miejsce – Michał Kolada z kl. IV c
III miejsce – Kacper Marciszonek z kl. IV b

KLASY V
Przyrodnikiem roku wśród klas V została Martyna Nachyła z kl. V b
II miejsce – Michał Fijałkowski z kl. V a
III miejsce – Wiktoria Korczyk z kl. V b

KLASY VI
Przyrodnikiem roku wśród klas VI została Julia Capar z kl. VIb
II miejsce – Kacper Smysło z kl.VI b
III miejsce – Krystyna Gręda z kl. VI b

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI JĘZYKOWEJ

KLASY IV
I miejsce Świnder Bartosz kl. IV b – 76,5 pkt
II miejsce – Malczewska Martyna oraz Słomska Malwina kl. IV b – 56 pkt
III miejsce – Marciszonek Kacper kl. IV b – 54, 5 pkt

KLASY V
I miejsce – Fijałkowski Michał kl. V a oraz Wantoch – Rekowski Jakub kl. V b – 107 pkt
II miejsce – Zagdan Wiktor kl. V a – 89 pkt
III miejsce – Prach Jakub kl. V a – 63,5 pkt

KLASY VI
I miejsce – Górawski Grzegorz kl. VI a – 128 pkt
II miejsce – Szymańska Julia kl. VI b – 123 pkt
III miejsce – Capar Julia kl. VI b – 114 pkt

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI HISTORYCZNEJ

KLASY IV
MISTRZ LIGI HISTORYCZNEJ – Michał Kolada

KLASY V
MISTRZ LIGI HISTORYCZNEJ – Michał Fijałkowski

KLASY VI
MISTRZ LIGI HISTORYCZNEJ – Jakub Marciszonek


WYNIKI SZKOLNEJ LIGI POLONISTYCZNEJ

w kategorii klas szóstych:

I miejsce - Natalia Wojciechowska - VI a
II miejsce - Jakub Marciszonek - VI a
III miejsce - Julia Capar - VI b

w kategorii klas piątych:

I miejsce - Wiktor Zagdan - V a
II miejsce - Michał Fijałkowski - V a
III miejsce - Aleksandra Naskiewicz - V a

WYNIKI SZKOLNEJ LIGI SPORTOWEJ

W KATEGORII DZIEWCZĄT

I miejsce - Julia Jakimowicz
II miejsce - Wiktoria Klimek
III miejsce - Aleksandra Kłosowska

W KATEGORII CHŁOPCÓW

I miejsce - Mateusz Borkowski
II miejsce - Hubert Foit
III miejsce - Dawid Czekała

Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013