Prezentacje
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8425501
fax: 59 8425501
e-mail: 
www: http://sp1slupsk.pl

Liga Mistrzów 2013/2014

LIGA POLONISTYCZNA:

Wyniki I Szkolnego Konkursu Recytatorskiego Prozy Sienkiewicza:

Im. Michał Fijałkowski VIa i Tymoteusz Paliński Vc

IIm. - Oliwia Nazaruk - IVc

IIIm. -Hubert Kowalski - VIa

Wyróżnienie - Michał Kolada Vc

Konkurs kaligraficzny na najpiękniej przepisany wiersz Juliana Tuwima:

I miejsce – Oliwia Nazaruk – kl. IV c
II miejsce – Michał Fijałkowski – VI a
III miejsce – Magdalena Cymek – IV a
Wyróżnienie – Oliwia Wieliczko – IV a

Konkurs Przepis kulinarny na zdrową potrawę:
I miejsce Susanna Karzelek - VI a
II miejsce - Bartosz Olechnowiecz - IV a
III miejsce - Urszula Tracz - V a

LIGA ARTYSTYCZNA:

Konkurs plastyczny "Koci świat":

I miejsce - Agnieszka Ciepłuch kl.5c - 10 pkt i Aleksandra Kłosowska kl.6a - 10 pkt

II miejsce - Kamila Kawałkowska kl.5c- 7 pkt i Tymoteusz Paliński kl.5c - 7 pkt

III miejsce - Jakub Czerwiński kl.4b i Dominik Sujka kl.5c

Wyróżnienia:

Wanesa Kułdo kl.5a - 3 pkt, Urszula Tracz kl.5a - 3 pkt, Natalia Kowalska kl6a - 3 pkt i Michał Fijałkowski kl.6a - 3 pkt


Konkurs techniczny "Maskotka BRD"

I miejsce:

Natalii Kowalskiej z klasy VI a - 10 pkt
Aleksandrze Naskiewicz z klasy VI a - 10 pkt
Robertowi Kośmider z klasy VI a - 10 pkt

II miejsce:

Urszula Tracz z klasy V a - 7 pkt


Konkurs na świąteczny stroik bożonarodzeniowy:

I miejsce:
Kornelia Wirkus kl. IV c - 10 pkt
Aleksandra Krawczyk kl. V b - 10 pkt
Kamila Kawałkowska kl. V c - 10 pkt
Magdalena Cymek kl. IV a - 10 pkt
Błażej Murawski kl. IV b - 10 pkt

II miejsce:
Oliwia Klimek kl. IV a - 7 pkt
Adam Kosna kl. IV a - 7 pkt
Tymoteusz Paliński kl. V c - 7 pkt

III miejsce:
Urszula Tracz kl. V a - 5 pkt
Kacper Grabarczyk kl. IV a - 5 pkt

Wyróżnienia:
Sandra Jankowska kl. V b - 3 pkt
Agnieszka Ciepłuch kl. V c - 3pkt
Joanna Ciepłuch kl. V c - 3 pkt


Konkurs na plakat o Bezpiecznym Internecie:

I miejsce - Michał Batruch kl. VIa oraz Michał Fijałkowski kl. VIa - po 10 pkt
II miejsce - Natalia Kowalska kl. VIa oraz Kacper Kaczmarek kl. IVb - po 7 pkt
III miejsce - Agnieszka Ciepłuch kl. Vc oraz Monika Misterewicz kl. Vb -po 5 pkt

Wyróżnienia:
Kamila Kawałkowska - kl. Vc, Igor Musznicki kl. IVa oraz Bartek Olechnowicz kl. IVa - po 3 pkt


Konkurs plastyczny: "Świat wokół nas":

I miejsce - Mariusz Renkiewicz kl. VI b - 10 pkt,

Susanna Karzelek kl. VI a - 10 pkt,

Jakub Adamów kl. IV a - po 10 pkt

II miejsce - Michał Fijałkowski kl. VI a - 7 pkt,

Aleksandra Naskiewicz kl. VI a - 7 pkt,

Dawid Czekała kl. V a - 7 pkt,

Maksymilian Zając kl. VI b - 7 pkt

III miejsce - Kacper Kaczmarek kl. IV b - 5 pkt,

Małgorzata Początko - kl. V a - 5 pkt,

Magdalena Olejniczak - kl. VI a - 5 pkt

Wyróżnienia:

Piotr Krzyżanowski kl. IV a - 3 pkt,
Błażej Murawski kl. IV b - 3pkt,
Anna Berlińska kl. V a - 3pkt,
Oliwia Kończak kl. V a - 3 pkt,
Natalia Kowalska kl. VI a - 3 pkt,
Aleksandra Kłosowska kl. VI a - 3 pkt,
Wiktor Zagdan kl. VI a - 3 pkt
Emina Aslan kl. VI b - 3pkt.

Konkurs wielkanocny:

Kategoria kartka świąteczna:

I miejsce - Natalia Kowalska kl. 6a oraz Urszula Tracz kl. 5a - po 10 pkt
II miejsce - Susanna Karzelek kl. 6a oraz Anna Glińska kl. 5b - po 7 pkt
III miejsce - Szczepan Waluś kl. 5b - 5 pkt

Kategoria pisanka:

I miejsce - Błażej Murawski kl. 4b oraz Adrian Wróblewski kl. 4b - po 10 pkt
II miejsce - Natalia Karwecka kl. 4b oraz Marcel Jaroć kl. 5c - po 7 pkt
III miejsce - Anna Glińska kl. 5b oraz Maciej Marczak kl. 4a - po 5 pkt

Kategoria stroik wielkanocny:

I miejsce - Martyna Czekalska kl. 5c oraz Natalia Kowalska kl. 6a oraz Aleksandra Olesiak kl. 2a oraz Robert Kośmider kl. 6a - po 10 pkt
II miejsce - Aleksandra Naskiewicz kl. 6a oraz Anna Glińska kl. 5b oraz Tymoteusz Paliński kl. 5c - po 7 pkt
III miejsce - Michał Kolada kl. 5c


Konkurs plastyczny "Na rowerze bezpiecznie":

I miejsce - Natalia Karwecka kl. 4b - 10 pkt
II miejsce - Monika Misterewicz kl. 5b - 7 pkt
III miejsce - Natalia Kowalska kl. 6a - 5 pkt
Wyróżnienie - Urszula Tracz kl. 5a - 3 pkt

Konkurs informatyczny "Mistrz klawiatury"

kl. IV:
I miejsce - Oliwia Wieliczko kl. IVa - 10 pkt
II miejsce - Anna Bladoszewska kl. IVa - 7 pkt
III miejsce - Magdalena Cymek kl. IVa - 5 pkt
Wyróżnienie - Maksymilian Juras kl. IVa - 3 pkt

kl. V:
I miejsce - Aleksandra Krawczyk kl. Vb - 10 pkt
II miejsce - Sandra Jankowska kl. Vb - 7 pkt
III miejsce - Kamila Kawałkowska kl.Vc - 5 pkt
Wyróżnienie - Wiktoria Lizinczyk kl.Vc - 3 pkt

kl. VI:
I miejsce - Arkadiusz Jakubowski kl. VIb - 10 pkt
II miejsce - Jakub Prach kl. VIa - 7 pkt
III miejsce - Aleksandra Naskiewicz kl. VIa - 5 pkt
Wyróżnienie - Wanessa Olszewska kl. VIa - 3 pkt

LIGA SPORTOWA:

CHŁOPCY:

1.DOMINIK SUJKA 40 PKT
2. ROBERT KOŚMIDER 30 PKT
3.DANIEL MACIEJSKI 20 PKT
4.MICHAŁ BATRUCH 10 PKT
5-8 ROBERT ZDYBAŁ 5 pkt, MARCEL JAROĆ 5 pkt, KACPER NOWAK 5 pkt

DZIEWCZYNKI:

1.MONIKA MISTEREWICZ 40 PKT
2.DOMINIKA GORZELAK 30 PKT

LIGA JĘZYKOWA

Test gramatyczno-leksykalny

klasy IV

I miejsce Magdalena Cymek i Bartosz Olechnowicz z klasy 4a
II miejsce Maciej Szymański z klasy 4a
III miejsce Klaudia Opolska z klasy 4c
IV miejsce Oliwia Nazaruk z klasy 4c

klasy V

I miejsce Daria Bartecka z klasy 5b i Tymoteusz Paliński z klasy 5c
II miejsce Bartłomiej Świnder z klasy 5b
III miejsce Malwina Słomska z klasy 5b
IV miejsce Marcin Wilkosz z klasy 5c

klasy VI

I miejsce Michał Fijałkowski i Jakub Prach z klasy 6a
II miejsce Michał Batruch z klasy 6a
III miejsce Susanna Karzelek z klasy 6a
IV miejsce Jakub Wantoch-Rekowski z klasy 6b
V miejsce Wiktor Zagdan z klasy 6a

Wyniki II etapu ligi językowej

KATEGORIA KLAS V-VI.

1. Bartosz Świnder 100%
2.Jakub Janikowski 93%
Jakub Prach
Oskar Maciejak
3. Daria Bartecka 87%
4. Michał Kolada 80%
Wiktor Zagdan
Jakub Wantoch-Rekowski

KATEGORIA KLAS IV

1. Magdalena Cymek 80%
2. Bartosz Olechnowicz 73%
3. Kornelia Wirkus 60 %
4. Alicja Dominiak 53 %

Wyniki ligi językowej - czytanie ze zrozumieniem

Klasy V

Miejsce I - Daria Bartecka 94% oraz Tymoteusz Paliński 94%
Miejsce II - Malwina Słomska 88% oraz Bartek Świnder 82%
Miejsce III - Kacper Marciszonek 76%

Klasy VI

Miejsce I - Jakub Prach 88%
Miejsce II - Michał Batruch 76% oraz Jakub Wantoch -Rakowski 76%
Miejsce III - Jakub Holeniszczy 70%

LIGA HISTORYCZNA:

I etap

1. Michał Batruch – 10 punktów
2. Marcin Jakubowski – 10 punktów
3. Kamila Kawałkowska – 10 punktów
4. Bartosz Olechnowicz – 10 punktów
5. Michał Wolarz – 10 punktów
6. Tymoteusz Paliński – 10 punktów
7. Aleksandra Kurczyn- 10 punktów
8 .Wiktoria Irzykowska – 10 punktów
9. Alicja Dominiak – 10 punktów
10. Adrian Wróblewski – 10 punktów
11. Hubert Kowalski – 10 punktów
12. Michał Kolada – 10 punktów
13. Bartek Świnder – 10 punktów
14. Marcin Wilkosz – 10 punktów
15. Susanna Karzelek – 10 punktów
16. Monika Misterewicz – 10 punktów
17. Michał Fijałkowski – 10 punktów
18. Wiktor Zagdan – 10 punktów
19. Karolina Moroń – 8 punktów
20. Kacper Marciszonek – 8 punktów
21. Maksymilian Zając – 8 punktów
22. Magda Cymek – 8 punktów
23.Maciej Gradek – 4 punktów

II etap

Michał Fijałkowski -12 punktów
Marcin Jakubowski -12 punktów
Kamila Kawałkowska- 12 punktów
Susanna Karzelek -10 punktów
Urszula Tracz – 12 punktów
Michał Kolada – 12 punktów
Wiktor Zagdan – 12 punktów
Karolina Moroń – 10 punktów
Monika Misterewicz- 12 punktów
Magdalena Cymek – 12 punktów
Bartosz Olechnowicz- 12 punktów
Alicja Dominiak – 12 punktów
Maksymilian Zając- 12 punktów
Aleksandra Kurczun- 12 punktów
Kacper Marciszonek- 12 punktów
Bartłomiej Świnder – 10 punktów
Adrian Wróblewski – 12 punktów
Tymoteusz Paliński – 10 punktów

III etap

Michał Kolada – 17 punktów
Aleksandra Naskiewicz – 17 punktów
Alicja Dominia – 17 punktów
Aleksandra Kurczyn - punktów
Bartosz Olechnowicz – 17 punktów
Kacper Marciszonek – 17 punktów
Adrian Wróblewski – 17 punktów
Michał Fijałkowski - 17 punktów
Tymoteusz Paliński – 17 punktów
Maksymilian Zając – 17 punktów
Urszula Tracz – 17 punktów
Susanna Karzelek – 15 punktów
Aleksandra Supieta – 17 punktów
Karolina Moroń – 17 punktów
Bartosz Świnder – 17 punktów

IV etap:

Jakub Marciszonek 10 pkt
Adrian Wróblewski 10 pkt
Susanna Karzelek 10 pkt
Bartosz Olechnowicz 10 pkt
Maksymilian Zając 10 pkt
Michał Fijałkowski 10 pkt
Marcin Wilkosz 10 pkt
Michał Kolada 10 pkt
Tymoteusz Paliński 10 pkt
Wiktor Zagdan 10 pkt
Aleksandra Naskiewicz 10 pkt
Marcel Jaroć 10 pkt

V etap:

Bartosz Olechnowicz 42 pkt
Alicja Dominiak 34 pkt
Oliwia Wieliczko 41 pkt
Aleksandra Kurczyn 28 pkt
Magdalena Cymek 38 pkt
Michał Batruch 18 pkt
Michał Fijałkowski 17 pkt
Wiktor Zagdan 18 pkt
Aleksandra Naskiewicz 13 pkt
Jakub Prach 18 pkt
Maksymilian Zając 23 pkt
Marcin Jakubowski 18 pkt
Marcel Jaroć 21 pkt
Jakub Marciszonek 28 pkt
Konrad Trąbczyński 25 pkt
Paweł Markowski 30 pkt
Marcin Wilkosz 22 pkt
Tymoteusz Paliński 30 pkt
Michał Kolada 30 pkt

LIGA PRZYRODNICZA

I etap prace o tematyce przyrodniczej (0-30 pkt)

KLASY IV

1. Michał Wolarz kl. 4 b – zielnik roślin – 30 pkt
2. Bartosz Olechnowicz kl. 4 a – zielnik roślin – 30 pkt
3. Igor Musznicki kl. 4 a – zielnik roślin – 25 pkt
4. Magdalena Cymek kl. 4 a – zielnik roślin – 25 pkt

KLASY V

1. Filip Więcek kl. 5 a – atlas grzybów – 15 pkt
2. Wiktoria Irzykowska kl. 5 a – atlas grzybów – 15 pkt
3. Urszula Tracz kl. 5 a – atlas grzybów – 25 pkt
4. Monika Misterewicz kl. 5 b – atlas grzybów – 30 pkt
5. Kacper Marciszonek kl. 5 b – atlas grzybów – 15 pkt
6. Daniel Maciejski kl. 5 b – atlas grzybów – 20 pkt
7. Kawałkowska Kamila kl. 5 c – atlas grzybów – 20 pkt
8. Czekalska Martyna kl. 5 c – atlas grzybów – 20 pkt
9. Paweł Markowski kl. 5 c – tablica nasion – 30 pkt
10. Paliński Tymoteusz kl. 5 c – atlas grzybów – 30 pkt
11. Marcel Jaroć kl. 5 c – album nasion – 30 pkt
12. Marcin Wilkosz kl. 5c – skrzynka z nasionami – 30 pkt
13. Michał Kolada kl. 5 c – gablotka nasion – 30 pkt
14. Wiktoria Sawicka kl. 5 c – atlas grzybów – 25 pkt
15. Kacper Dudek kl. 5 c – atlas grzybów – 15 pkt

LIGA PRZYRODNICZA II ETAP DOŚWIADCZENIA DZIECI O TEMATYCE PRZYRODNICZEJ (0-30 PKT)

KLASY 4
1.Michał Wolarz 4b hodowla rzeżuchy 25 pkt
2.Bartosz Olechnowicz 4a wulkan 30 pkt
3.Igor Musznicki 4a tlen i proces spalania 20pkt
4.Magdalena Cymek 4a 0 pkt


KLASY 5
1.Filip Więcek 5a 0 pkt
2.Wiktoria Irzykowska 5a 0 pkt
3.Ula Tracz 5a 20 pkt magnesy
4.Monika Misterewicz 5b 20 pkt jajko w butelce
5.Kacper Marciszonek 5b 0 pkt
6.Daniel Maciejski 5b 0 pkt
7.Kawałkowska Kamila 5c 30 pkt napięcie powierzchniowe
8.Czekalska Martyna 5c 0 pkt
9.Paweł Markowski 5c 0 pkt
10.Paliński Tymoteusz 5c 0 pkt
11.Marcel Jaroć 5c 30 pkt krystalizacja
12.Adrian Jackiewicz 5b 30 pkt zabawa z magnesami i prądem
13.Marcin Wilkosz 5c 20 pkt jajko w butelce
14.Michał Kolada 5c 30 pkt tarcie i ruch
15..Wiktoria Sawicka 5c 0 pkt
16.Kacper Dudek 5c 20 pkt mieszanie substancji

LIGA PRZYRODNICZA III ETAP TEST PRZYRODNICZY

KLASY 4 (max19 pkt)
1.Michał Wolarz 4b 8 pkt
2.Bartosz Olechnowicz 4a 14 pkt
3.Igor Musznicki 4a 10 pkt

KLASY 5(max 35 pkt)

1.Ula Tracz 5a 26 pkt
2.Kawałkowska Kamila 5c 23 pkt
3.Marcel Jaroć 5c 21 pkt
4.Adrian Jackiewicz 5b 26 pkt
5.Marcin Wilkosz 5c 21 pkt
6.Michał Kolada 5c 29 pkt
7.Kacper Dudek 5c 22 pkt

LIGA MATEMATYCZNA:



KLASY IV



X XI XII I II III IV V RAZEM
20pkt 26pkt 16pkt 18pkt
16pkt
16 pkt
16pkt
41pkt
169 p
Kacper Kaczmarek IV b 20 pkt 24 pkt 15 pkt 18 pkt
16 pkt
14 pkt
16 pkt
35,5pkt
158,5
Oliwia Wieliczko IV a 20 pkt 24 pkt 15,5pkt 16 pkt
16 pkt
16 pkt
16 pkt
30,5pkt
153
Bartosz Olechnowicz IV a 20 pkt 25 pkt 16 pkt 18 pkt
16 pkt
16 pkt
14 pkt
36 pkt
161
Oliwia Nazaruk IV c 20 pkt 26 pkt 16 pkt ——–
——–
——–
16 pkt
30,5pkt
158,5
Nina Mazurkiewicz IV b 19 pkt ——- ——– 16 pkt
14 pkt
13 pkt
16 pkt
——-
78
Alicja Dominiak IV c 17 pkt ——- ——– ——–
——–
——–
——-
——-
17
Błażej Murawski IV b 16 pkt 26 pkt 16 pkt 18 pkt
15 pkt
12 pkt
16 pkt
26 pkt
145
Oliwia Klimek IV a 16 pkt 26 pkt ——– 18 pkt
15 pkt
16 pkt
——-
21 pkt
128
Julia Trojaczek IV b 16 pkt 26 pkt 12,5pkt 18 pkt
15 pkt
12 pkt
15 pkt
13 pkt
127,5
Tomasz Parzych IV b 16 pkt 26 pkt 16 pkt 17 pkt
15 pkt
12 pkt
——-
——-
102
Adam Olejnik IV c 16 pkt 26 pkt ——– ——–
——–
——–
——-
——-
42
Dominika Witkowska IV a 14 pkt 26 pkt 12 pkt 18 pkt
15 pkt
13 pkt
16 pkt
26 pkt
140
Igor Musznicki IV a 14 pkt 25 pkt 14,5pkt 18 pkt
15 pkt
12 pkt
13 pkt
21 pkt
132,5
Michał Wolarz IV b 14 pkt 14 pkt 14,5pkt 18 pkt
16 pkt
16 pkt
——-
——-
92,5
Aleksandra Tomas IV b 12 pkt 25 pkt 14,5pkt 18 pkt
13 pkt
——–
15 pkt
15 pkt
112,5


KLASY V

X XI XII I II III IV V RAZEM
16pkt 15pkt 14pkt 17pkt
16 pkt
24pkt
17pkt
40pkt
159 p
Paweł Markowski V c 16 pkt 15 pkt 14 pkt ——-
16 pkt
24 pkt
17 pkt
26 pkt
145
Michał Kolada V c 16 pkt 15 pkt 14 pkt 17 pkt
16 pkt
24 pkt
15 pkt
40 pkt
157
Tymoteusz Paliński V c 16 pkt 14 pkt 14 pkt 15 pkt
16 pkt
24 pkt
14 pkt
40 pkt
153
Marcin Wilkosz V c 15,5pkt 9 pkt ——– ——-
13,5pkt
22 pkt
15 pkt
29,5pkt
104,5
Szczepan Waluś V b 15 pkt ——– ——– ——-
——-
——-
——-
——-
15
Monika Misterewicz V b 15 pkt 14 pkt ——– 16 pkt
——-
——-
——-
——-
45
Marcel Jaroć V c 12 pkt 14 pkt 11 pkt 10 pkt
9 pkt
18 pkt
13 pkt
17,5pkt
104,5
Trąbczyński Konrad V c 11 pkt ——- ——– ——-
——-
——-
——-
——-
11
Dominik Bernac V c ——- ——- 7 pkt ——-
——-
——-
——-
——-
7
Kamila Kawałkowska V c ——- ——- 14pkt ——-
——-
——-
——-
21 pkt
35






KLASY VI



X XI XII I II III IV V RAZEM
20pkt 20pkt 20pkt 18pkt
20 pkt
20 pkt
20 pkt
28pkt
166
Michał Fijałkowski VI a 20 pkt 20 pkt 20 pkt 17 pkt
20 pkt
20 pkt
20 pkt
25 pkt
162
Marcin Jakubowski VI b 20 pkt 19 pkt 20 pkt 18 pkt
20 pkt
18 pkt
——-
22 pkt
137
Jakub Holeniszczy VI a 19 pkt ——- ——- ——-
——-
——-
——-
——-
19
Susanna Karzelek VI a 18 pkt 20 pkt 15 pkt 7 pkt
17 pkt
18 pkt
20 pkt
18 pkt
133
Aleksandra Naskiewicz VI a 18 pkt 13 pkt 15 pkt 6 pkt
17 pkt
——-
——-
——-
69
Wiktor Zagdan VI a 12 pkt 20 pkt 15 pkt ——-
——-
——-
——-
15 pkt
42
Zając Maksymilian VI b 9 pkt 16 pkt 9 pkt 18 pkt
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013