Prezentacje
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Słupsku
Witolda Lutosławskiego 23, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8425501
fax: 59 8425501
e-mail: 
www: http://sp1slupsk.pl

Liga Mistrzów 2015/2016

LIGA MATEMATYCZNA


Klasa IV

MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Maciej Olechnowicz kl. IV a
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Alicja Susniak kl. IV b

Klasa V

MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ Mateusz Hann kl. V c

Klasa VI

MISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ Bartosz Olechnowicz kl. VI a
WICEMISTRZ LIGI MATEMATYCZNEJ – Oliwia Nazaruk kl. VI c


VIII etap – maj 2016

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 41 pkt

36 pkt – Maciej Olechnowicz kl. IV a
34 pkt – Anna Suśniak kl. IV b
28 pkt – Alicja Suśniak kl. IV b
14 pkt – Dawid Kaczmarek kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 40 pkt

36 pkt – Mateusz Hann kl. V c

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 41 pkt

41 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. VI a
36 pkt – Oliwia Nazaruk kl. VI c
35 pkt – Kacper Kaczmarek kl. VI b
34 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. VI a
25 pkt – Dominika Witkowska kl. VI a
9 pkt – Igor Musznicki kl. VI a

VII etap – kwiecień 2016

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Maciej Olechnowicz kl. IV a, Anna Suśniak kl. IV b, Alicja Suśniak kl. IV b, Wiktor Makijewski kl. IV c
8 pkt – Aleksandra Olesiak kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 24 pkt

24 pkt – Olgierd Król kl. V a, Mateusz Hann kl. V c,
23 pkt – Adam Kurczyn kl. V c
21 pkt – Natalia Pacholska kl. V c

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Oliwia Nazaruk kl. VI c, Aleksandra Kurczyn kl. VI a,
16 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. VI a

VI etap – marzec 2016

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Dawid Kaczmarek kl. IV a, Maciej Olechnowicz kl. IV a, Anna Suśniak kl. IV b, Alicja Suśniak kl. IV b
10 pkt – Aleksandra Olesiak kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Mateusz Hann kl. V c, Natalia Pacholska kl. V c
15 pkt – Olgierd Król kl. V a

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Oliwia Nazaruk kl. VI c, Igor Musznicki kl. VI a, Bartosz Olechnowicz kl. VI a

V etap – luty 2016

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

15 pkt – Dawid Kaczmarek kl. IV a, Maciej Olechnowicz kl. IV a
13 pkt – Aleksandra Olesiak kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Mateusz Hann kl. V c
15 pkt – Olgierd Król kl. V a

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

18 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. VI a, Kacper Kaczmarek kl. VI b, Oliwia Nazaruk kl. VI c
15 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. VI a, Dominika Witkowska kl. VI a, Igor Musznicki kl. VI a

IV etap – styczeń 2016

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 18 pkt

19 pkt – Dawid Kaczmarek kl. IV a, Maciej Olechnowicz kl. IV a, Mikołaj Moroń kl. IV a
16 pkt – Alicja Suśniak kl. IV b, Aleksandra Olesiak kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Natalia Pacholska kl. V c
14 pkt – Mateusz Hann kl. V c

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. VI a, Oliwia Nazaruk kl. VI c
15 pkt – Igor Musznicki kl. VI a
7 pkt – Kacper Kaczmarek kl. VI b

III etap – grudzień 2015

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Maciej Olechnowicz kl. IV a, Mikołaj Moroń kl. IV a, Anna Suśniak kl. IV b, Alicja Suśniak kl. IV b
14,5 pkt – Dawid Kaczmarek kl. IV a

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 14 pkt

14 pkt – Mateusz Hann kl. V c, Natalia Pacholska kl. V c

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 21 pkt

21 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. VI a, Kacper Kaczmarek kl. VI b
17 pkt – Dominika Witkowska kl. VI a
15 pkt – Igor Musznicki kl. VI a

II etap – listopad 2015

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 26 pkt

26 pkt – Mikołaj Moroń kl. IV a, Dawid Kaczmarek kl. IV a, Maciej Olechnowicz kl. IV a, Anna Suśniak kl. IV b, Alicja Suśniak kl. IV b
22 pkt – Michał Stępień kl. IV a

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 15 pkt

15 pkt – Mateusz Hann kl. V c, Natalia Pacholska kl. V c

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 20 pkt

20 pkt – Oliwia Klimek kl. VI a, Dominika Witkowska kl. VI a, Aleksandra Kurczyn kl. VI a, Igor Musznicki kl. VI a, Oliwia Nazaruk kl. VI c
19 pkt -Bartosz Olechnowicz kl. VI a, Oliwia Wieliczko kl. VI a, Kacper Kaczmarek kl. VI b

I etap – październik 2015

Klasy IV

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 20 pkt

20 pkt – Dawid Kaczmarek kl. IV a, Wiktor Makijewski kl. IV c, Katarzyna Fijałkowska kl. IV c
19 pkt – Maciej Olechnowicz kl. IV a
18 pkt – Anna Suśniak kl. IV b, Alicja Suśniak kl. IV b, Tymoteusz Stasiak kl. IV b, Aleksandra Olesiak kl. IV c, Piotr Dargiel kl. IV c,
17 pkt – Mikołaj Moroń kl. IV a
14 pkt – Martyna Podlipna kl. IV a, Marcel Polak kl. IV c

Klasy V

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 16 pkt

16 pkt – Natalia Pacholska kl. V c, Mateusz Hann kl. V c
14 pkt – Adam Kurczyn kl. V c

Klasy VI

Maksymalna ilość punktów do zdobycia 17 pkt

17 pkt – Bartosz Olechnowicz kl. VI a, Dominika Witkowska kl. VI a
15 pkt – Igor Musznicki kl. VI a, Oliwia Klimek kl. VI a, Kacper Kaczmarek kl. VI b, Oliwia Nazaruk kl. VI c
14 pkt – Aleksandra Kurczyn kl. VI a

LIGA ARTYSTYCZNA


Mistrzem Ligi Artystycznej została Aleksandra Olesiak kl. IV c


Szkolny konkurs na wykonanie przedmiotu użytkowego z odpadów

I miejsce – Nikola Zdybał kl. VI b oraz Patrycja Halecka kl. VI b – po 10 pkt
II miejsce – Natalia Zajkowska kl. VI c – 7 pkt
III miejsce – Julia Trojaczek kl. VI b – 5 pkt
Wyróżnienie – Julia Kołrzan kl. VI c, Aleksandra Tomas kl. VI b oraz Aleksandra Prażak kl. VI b – 3 pkt

Konkurs na „Maskotkę BRD”

I miejsce – Julia Zdrojewska kl. V c – 10 pkt
II miejsce – Aleksandra Olesiak kl. IV c – 7 pkt

Konkurs na wiersz pt. „Podróżuję i rymuję”

I miejsce – Zuzanna Kucharska kl. V b – 10 pkt
II miejsce – Mateusz Hann kl. V c oraz Aleksandra Olesiak kl. IV c – 7 pkt

Konkurs na Eko – rzecz

I miejsce – Oliwia Klimek kl. VI a – 10 pkt
II miejsce – Wiktor Makijewski kl. IV c – 7 pkt

Szkolne eliminacje do Turnieju BRD

I miejsce – Jakub Czerwiński kl. VI b – 10 pkt
II miejsce – Maciej Szymański kl. VI a – 7 pkt
III miejsce – Emilia Łydzbińska kl. VI a i Oliwia Nazaruk kl. VI c – 5 pkt

LIGA PRZYRODNICZA


Przyrodnik roku wśród klas IVKatarzyna Fijałkowska kl. IV c
Przyrodnik roku
wśród klas VIOliwia Wieliczko kl. VI a


Klasy IV / max 30 pkt

Katarzyna Fijałkowska kl. IV c – 25 pkt
Piotr Dargiel kl. IV c – 24,5 pkt
Anna Suśniak kl. IV b- 13 pkt
Wiktor Makijewski kl. IV c – 10 pkt
Aleksandra Olesiak kl. IV c – 9 pkt
Ala Suśniak kl. IV b – 5 pkt

Klasy VI / max 30 pkt

Oliwia Wieliczko kl.VI a – 13 pkt
Jakub Adamów kl. VI a – 10 pkt
Kacper Kaczmarek kl. VI b -9 pkt
Aleksandra Kurczyn VI a – 8 pkt
Magdalena Cymek VI a – 8 pkt
Oliwia Klimek VI a – 8 pkt
Bartosz Olechnowicz VI a-8 pkt
Dominika Witkowska VI a -8 pkt
Igor Musznicki VI a – 8 pkt
Tomasz Parzych VI b – 8 pkt
Michał Wolarz VI b – 5 pk

Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013