Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki
Henryka Pobożnego 2, 76-200 Słupsk
telefon: 59 8423141
e-mail: 
www: http://www.sp2.slupsk.pl

Aktualności

16 grudnia 2013, 0:23WOJEWÓDZKI KONKURS JĘZYKA POLSKIEGO – etap rejonowy.

Zgodnie z Ramowym regulaminem wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych i gimnazjów województwa pomorskiego w roku szkolnym 2013/2014, nadesłane prace uczniów z etapu szkolnego, zostały zweryfikowane przez Rejonową Komisję Konkursową. Do etapu rejonowego zostali zakwalifikowani następujący uczniowie:

Lp.

Nazwisko i imię

Szkoła

1.

Paliński Tymoteusz

SP 1 Słupsk

2.

Fijałkowski Michał

SP 1 Słupsk

3.

Karzełek Sussana

SP1 Słupsk

4.

Jakubowski Marcin

SP 1 Słupsk

5.

Kolada Michał

SP 1 Słupsk

6.

Zagdan Wiktor

SP 1 Słupsk

7.

Kalinowska Julia

SP 2 Słupsk

8.

Brozis Zuzanna

SP 2 Słupsk

9.

Dąbrowski Jakub

SP 2 Słupsk

10.

Juśkiewicz Małgorzata

SP 2 Słupsk

11.

Stefaniak Tymoteusz

SP 2 Słupsk

12.

Malicki Dariusz

SP 2 Słupsk

13.

Zieliński Kacper

SP 2 Słupsk

14.

Krysiak Michalina

SP 3 Słupsk

15.

Ignaczak Karolina

SP 3 Słupsk

16.

Grabowska Zuzanna

SP 3 Słupsk

17.

Wojsław Marta

SP 3 Słupsk

18.

Kurek Aleksandra

SP 3 Słupsk

19.

Mateuszów Anna

SP 3 Słupsk

20.

Arciszewska Maja

SP 4 Słupsk

21.

Barcikowska Aleksandra

SP 4 Słupsk

22.

Banoth Aleksandra

SP 4 Słupsk

23.

Sokalski Patryk

SP 5 Słupsk

24.

Hulecka Maja

SP 5 Słupsk

25.

Hałas Agata

SP 5 Słupsk

26.

Buchar Michał

SP 5 Słupsk

27.

Nawrot Michał

SP 5 Słupsk

28.

Nizio Agnieszka

SP 5 Słupsk

29.

Lewna Weronika

SP 5 Słupsk

30.

Kapusta Weronika

SP 5 Słupsk

31.

Krupko Weronika

SP 5 Słupsk

32.

Szymańska Aleksandra

SP 5 Słupsk

33.

Kowalska Dominika

SP 5 Słupsk

34.

Sroka Dorota

SP 6 Słupsk

35.

Szczegielniak Patrycja

SP 6 Słupsk

36.

Sadowy Krzysztof

SP 6 Słupsk

37.

Ogórek Klaudia

SP 6 Słupsk

38.

Berent Alicja

SP 6 Słupsk

39.

Górmińska Alicja

SP 6 Słupsk

40.

Kowal Wiktoria

Niepubliczna SP 7 Słupsk

41.

Kiempa Arkadia

Niepubliczna SP 7 Słupsk

42.

Słupczewska Ewelina

Niepubliczna SP 7 Słupsk

43.

Wojtala Maciej

Niepubliczna SP7 Słupsk

44.

Kurowska Natalia

SP 8 Słupsk

45.

Miszczak Mikołaj

SP 8 Słupsk

46.

Ługowska Izabela

SP 8 Słupsk

47.

Kupidura Szymon

SP 8 Słupsk

48.

Wójcik Jakub

SP 8 Słupsk

49.

Kusztelak Małgorzata

SP 8 Słupsk

50.

Drobko Kaja

SP 8 Słupsk

51.

Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Oświaty, Kultury i Sportu, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail:wokis@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205, 312, 312a, 312b, 312c

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013