Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w V Liceum Ogólnokształcącym - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w V Liceum Ogólnokształcącym

11 stycznia 2012, 10:26
Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w V Liceum Ogólnokształcącym

W dniu 4 stycznia br. odbył się w V Liceum Ogólnokształcącym w Słupsku koncert charytatywny z okazji 20. już finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Organizatorem było szkolne koło wolontariatu pod kierunkiem pani Izabeli Ledeman. Kilkaset osób pojawiło się na sali gimnastycznej, by posłuchać twórczości zaproszonych muzyków i wziąć udział w licytacjach. Zamiast kupować bilety, przybyła młodzież wrzucała przy wejściu „co łaska” do puszki WOŚP.

W rolę prowadzącej imprezę wcieliła się Ewelina Dobieńko z klasy Ib. Kolejno na scenie pojawiali się:

Kasia Wołoszyn – „Because of You” z repertuaru Kelly Clarkson
Kamila Lewicka – “Ja dla pana czasu nie mam”
Ada Kuczun w piosence aktorskiej „Przekleństwo Millhaven”
Zespół Magma
Zespół Hardquake
Malika Ledeman – „No woman no cry”
Zespół Instrukcja Pusta

Publiczność żywiołowo reagowała na pojawianie się kolejnych zespołów i ciągle domagała się bisów, szczególnie ciekawie wyglądał taniec grupki uczniów pod sceną w czasie występu Hardquake.

W przerwie pomiędzy występami zespołów odbyła się licytacja „biletów na niepytanie” u niektórych nauczycieli, które osiągały różne ceny, przy czym „najdroższy” był pan Małecki, tuż przed panem Gajewskim. Oprócz biletów licytowano także lekcję jazdy konnej w Redzikowie. Koło wolontariatu przygotowało i sprzedawało lemoniadę, z której dochód także przekazano na Orkiestrę

Koncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w V Liceum OgólnokształcącymKoncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w V Liceum OgólnokształcącymKoncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w V Liceum OgólnokształcącymKoncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w V Liceum OgólnokształcącymKoncert Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy  w V Liceum Ogólnokształcącym