Konkurs Fundusz Naturalnej Energii - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Konkurs Fundusz Naturalnej Energii

23 marca 2012, 9:59
Mamy przyjemność poinformować, że w ramach konkursu Fundusz Naturalnej Energii organizowanego przez GAZ-SYSTEM S.A w województwie pomorskim jury konkursowe zdecydowało nagrodzić projekt Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupsku "18 szkolne obchody Dnia Ziemi" grantem w wysokości 7 300 zł.
Jednocześnie informujemy, że pozostałe nagrodzone projekty to:
1. "Bądźmy bioróżnorodni" - projekt złożony przez Stowarzyszenie Centrów Aktywnych Gniew. Celem projektu jest propagowanie wiedzy na temat bioróżnorodności biologicznej wśród dzieci i młodzieży poprzez stworzenie modelowego ogrodu. Przyznano grant w wysokości 10 000 zł.
2. Przygotowanie ucznia do aktywnego uczestnictwa w życiu środowiska naturalnego ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb jego ochrony - projekt złożony przez Szkołę Podstawową w Szczenurzy. Celem projektu jest kształtowanie świadomości ekologicznej. Przyznano grant w wysokości 12 600 zł.
3. "Magia drzew" - projekt złożony przez Szkołę Podstawową w Sąpolnie. Celem projektu jest stworzenie ścieżki dendrologicznej na terenie parku przyszkolnego. Przyznano grant w wysokości 9 900 zł.