Konkurs na wielkanocne życzenia świąteczne - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Konkurs na wielkanocne życzenia świąteczne

10 kwietnia 2012, 9:40
Konkurs na wielkanocne życzenia świąteczne

W dniu 2 kwietnia br. w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego w Słupsku odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji Konkursu na wielkanocne życzenia świąteczne. Uroczystość uświetnił występ utalentowanych gitarzystów z Młodzieżowego Domu Kultury pod kierunkiem Andrzeja Machutty. Spotkanie poprowadziły główne organizatorki Konkursu: Maria Pietryka-Małkiewicz i Adrianna Pawińska.

W tym roku na konkurs wpłynęły 94 prace z 14 szkół miasta Słupska i powiatu słupskiego. 23 marca 2012 r. zebrało się jury konkursu, które wyłoniło najlepsze prace. Były one oceniane w czterech kategoriach wiekowych.

Ostatecznie komisja wybrała 15 najlepszych prac (I, II i III miejsce w każdej kategorii) oraz przyznała 8 wyróżnień. Czołowe lokaty zajęli: Aleksandra Rzepa ze Szkoły Podstawowej nr 8 (w kategorii szkoły podstawowe klasy I – II), Aleksander Pochodaj z Zespołu Szkół w Pobłociu (szkoły podstawowe klasy III – IV), Krzysztof Świeboda z SP 2 w Ustce (szkoły podstawowe klasy V – VI) i Maciej Bogacz z Zespołu Szkół w Biesowicach (gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne).

Nagrody - ufundowane przez pracowników MODM oraz instytucje współpracujące z Ośrodkiem - wręczali: Jan Wild (dyrektor MODM) i Bogna Winiarczyk (wicedyrektor MODM). Krótkie rozważanie wygłosił ks. dr Dawid Fuławka.

Konkurs na wielkanocne życzenia świąteczneKonkurs na wielkanocne życzenia świąteczneKonkurs na wielkanocne życzenia świąteczneKonkurs na wielkanocne życzenia świąteczneKonkurs na wielkanocne życzenia świąteczne