Świadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODM - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Świadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODM

25 maja 2012, 10:03
Świadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODM

22 maja 2012 r. podsumowano kursy kwalifikacyjne i szkolenia nadające uprawnienia zakończone w ostatnim okresie w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego. W trakcie uroczystych spotkań dyrektor Jan Wild przedstawił informacje nt. kursów i w towarzystwie Anny Sadlak, zastępcy dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miejskiego wręczył świadectwa.

W czwartej już – piętnastoosobowej - grupie kursu terapii pedagogicznej swoją wiedzę pogłębiali nauczyciele z przedszkoli miejskich nr 1, 7, 8, 15 i 24 oraz ze szkół podstawowych nr 2, 6 i 7.

W sześciu grupach szkolenie do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy w kwietniu i maju br. odbyli nauczyciele z przedszkoli miejskich nr 2 i 6, ze szkół podstawowych nr 1, 2, 3, 9 i 10 oraz z I LO, V LO, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4, Zespołu Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Centrum Kształcenia Praktycznego, Środkowopomorskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego. Trudny egzamin końcowy zdało 36 osób.

W uroczystościach wzięli udział także kierownicy kursów, wykładowcy oraz liczna grupa dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych. Mogli oni obejrzeć prezentacje z przebiegu kursów, film z egzaminu praktycznego w zakresie udzielania I pomocy oraz występ uczennic przygotowany przez Mariusza Mojsiuka.

Świadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODMŚwiadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODMŚwiadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODMŚwiadectwa dla 51 słupskich nauczycieli w MODM