Komisarz w przedszkolu - BEZPIECZEŃSTWO WAŻNA SPRAWA - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Komisarz w przedszkolu - BEZPIECZEŃSTWO WAŻNA SPRAWA

7 listopada 2012, 8:44
Komisarz w przedszkolu - BEZPIECZEŃSTWO WAŻNA SPRAWA

Jak co roku przedszkolaki z "PIĄTKI" wzięły udział w spotkaniu z policjantem - komisarzem Damianem Kwiatkowskim, wykładowcą w Szkole Policji w Słupsku. Dzieci serdecznie powitały gościa i z wielkim zainteresowaniem słuchały zagadnień dotyczących bezpiecznego poruszania się po drodze, konieczności znajomości swojego dokładnego adresu, korzystania z fotelika i zapiętych pasów podczas jazdy samochodem oraz zasad ograniczonego zaufania wobec obcych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja radiowozu policyjnego. Prawdziwą frajdę sprawiło dzieciom mówienie przez radio-mikrofon oraz efekty dźwiękowe i świetlne wozu policyjnego.

Na zakończenie tego miłego spotkania pan policjant poczęstował dzieci słodkościami, a pani Dyrektor wraz z przedszkolakami wręczyła gościowi podziękowanie.

Po tym spotkaniu na pewno żaden przedszkolak nie będzie obawiał się spotkania z policjantem i będzie wiedział, że jest on jego przyjacielem, który chętnie służy pomocą.

W zakładce "linki" znajdziecie Państwo przekierowanie na stronę Szkoły Policji, gdzie również jest umieszczona notatka i zdjęcia z wizyty policjanta w przedszkolu. ZAPRASZAMY!!!

Komisarz w przedszkolu - BEZPIECZEŃSTWO WAŻNA SPRAWAKomisarz w przedszkolu - BEZPIECZEŃSTWO WAŻNA SPRAWA