Konkurs informatyczno-graficzny - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Konkurs informatyczno-graficzny

18 grudnia 2012, 9:51
Konkurs informatyczno-graficzny

14 grudnia 2012 r. w Szkole Podstawowej nr 9 w Słupsku odbył się konkurs informatyczno-graficzny na wykonanie techniką komputerową kartki bożonarodzeniowej. Współorganizatorem konkursu był Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Słupsku, a jego koordynatorami: Beata Grądzka (SP 9) oraz Grzegorz Szuleta (MODM).

Do rywalizacji stanęli reprezentanci prawie wszystkich szkół podstawowych z naszego miasta. Poziom prac był bardzo wysoki, a oceniała je komisja w składzie: Małgorzata Makowska-Lipka – doradca metodyczny ds. plastyki w MODM w Słupsku, Piotr Gumienny – nauczyciel matematyki i informatyki w I LO w Słupsku oraz Iwona Ludwikowska – nauczyciel plastyki w SP 2 w Słupsku.

Największe uznanie zdobyła praca Julii Kraski z SP nr 1, której opiekunem jest Iwona Powideł. Uczennica zajęła I miejsce i zdobyła główną nagrodę, ufundowaną przez dyrektora SP 9 – Pawła Dajera. II miejsce zajęła Weronika Kapusta SP 5 (opiekun: Andrzej Chojnacki), a III miejsce przypadło Aleksandrze Żyłkowskiej (opiekun: Grzegorz Szuleta).

Komisja konkursowa przyznała także trzy wyróżnienia. Otrzymały je: Julia Rosa z SP 3, Agata Geisler z SP 4 i Hanna Wisławska z SP 6. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, które wręczył dyrektor MODM-u – Jan Wild.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie.

Konkurs informatyczno-graficznyKonkurs informatyczno-graficznyKonkurs informatyczno-graficznyKonkurs informatyczno-graficznyKonkurs informatyczno-graficzny