Festyn rodzinny w SP nr 5 w Słupsku - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Festyn rodzinny w SP nr 5 w Słupsku

16 stycznia 2013, 12:43
Festyn rodzinny w SP nr 5 w Słupsku

13.01.2013r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 w Słupsku odbył się festyn rodzinny - impreza towarzysząca miejskiemu 21 finałowi WOŚP.
Podczas imprezy wystąpili: uczniowie i absolwenci naszej szkoły, zespół rockowy z MDK, Balance Studio Marcina Bilendy. Odbyły sie pokazy judo, pierwszej pomocy, zabawy sportowo-rekreacyjne. Zorganizowano kącik zabaw dla najmłodszych, "Małe laboratorium", bufet z domowym ciastem, studio wizażu - porady kosmetyczne. Można było pograć w bilard, tenis stołowy. Wspólnie wykonaliśmy "Łańcuch dobrych serc i połączyliśmy nim szkołę ze szpitalem. Odbyła się licytacja przekazanych na rzecz WOŚP darów.

Dzięki wielkiemu sercu bardzo licznego grona osób mogliśmy wspólnie wesprzeć szczytny cel. Najpiękniejsza i najbardziej kolorowa orkiestra świata mogła zabrzmieć również w naszej szkole.
Festyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w SłupskuFestyn rodzinny w SP nr 5 w Słupsku