Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5 - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5

30 stycznia 2013, 9:13
Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5

Styczeń to przede wszystkim miesiąc zabaw karnawałowych. Nie mogło jej więc zabraknąć również w Przedszkolu nr 5 w Słupsku .

25 stycznia odbyła się u nas zabawa karnawałowa.

Wszystkie dzieci z utęsknieniem czekały na nadejście tego upragnionego dnia. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki, to wszystkie bajkowe postacie z wielką ochotą rozpoczęły pląsy i tańce. Nad całością czuwały i zapraszały do zabawy Panie z "Olimpijskiej Szkółki Tańca i Dobrych Manier - GABI". Motywem przewodnim tegorocznego balu był „BAL W KRAINIE KWITNĄCEJ WIŚNI”.

Jak zwykle wszyscy bawili się znakomicie. Były "tańce - łamańce", dostojne pary i "zakręcone korowody". Jednym słowem zabawa na 102!!!

Wspólna zabawa dostarczyła dzieciom wiele radości, a uśmiech nie znikał ani na chwilę.

Rada Rodziców zadbała o niespodzianki – które dzieci otrzymały na koniec dnia w przedszkolu.

Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5Zabawa karnawałowa w Przedszkolu Miejskim nr 5