Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Słupsku i Regionie w SP nr 10 w Słupsku - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Słupsku i Regionie w SP nr 10 w Słupsku

27 marca 2013, 8:08
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Słupsku i Regionie w SP nr 10 w Słupsku
Od wielu lat Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 jest organizatorem i gospodarzem Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Słupsku i Regionie. W tym pięknym konkursie, dzieci mają okazję zaznajomić się z historią swojej miejscowości - jej pięknem przyrody, tradycjami, zabytkami kultury. Oprócz rzeczy widocznych poznają również zwyczaje i obrzędy pielęgnowane przez pokolenia w miejscu ich zamieszkania.
Tematyka konkursu, zawsze budzi duże zainteresowanie uczniów i nauczycieli, czego dowodem był udział reprezentacji ze wszystkich słupskich szkół. Po godzinnych zmaganiach czwartoklasistów z zadaniami konkursowymi wyłoniliśmy trzy zwycięskie zespoły:
Miejsce I - SP nr 2
Miejsce II - SP nr 1
Miejsce III - SP nr 5
Uczniowie z klasy 4 c reprezentowali naszą szkołę poza konkursem i zdobyli największą liczbę punktów wśród wszystkich uczestników.
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Słupsku i Regionie w SP nr 10 w SłupskuMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o Słupsku i Regionie w SP nr 10 w SłupskuMiędzyszkolny Konkurs Wiedzy o Słupsku i Regionie w SP nr 10 w Słupsku