Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku

30 kwietnia 2013, 11:32
Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku
W poniedziałek 29.04.2013 r. odwiedził Słupsk Przemysław Krzyżanowski - Wiceminister Edukacji Narodowej.
Wizyta Podsekretarza Stanu poświęcona była tematowi obniżenia wieku obowiązku szkolnego i promowaniu dobrych lokalnych praktyk.
W ramach wizyty Minister Przemysław Krzyżanowski spotkał się z przedstawicielami samorządów oraz dyrektorami przedszkoli i szkół z okręgu delegatury słupskiej, a następnie z rodzicami tegorocznych sześciolatków ze Słupska i okolicznych powiatów.

Spotkanie rozpoczęło się w ratuszu miejskim. Następnie Minister wizytował Przedszkole Miejskie nr 10 "Świat Fantazji" i Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka. Spotkanie odbyło się także z dziećmi uczęszczającymi do przedszkola i podstawówki.

Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 2)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 3)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 4)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 5)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 6)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 7)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 8)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 9)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 10)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 11)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 12)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 13)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 14)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 15)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 16)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 17)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 18)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 19)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 20)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 21)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 22)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 23)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 24)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 25)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 26)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 27)Wizyta Wiceministra Edukacji Narodowej w Słupsku (galeria: 28)