Świadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODM - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Świadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODM

16 maja 2013, 9:24
Świadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODM

10 maja 2013 r. podsumowano kursy kwalifikacyjne i szkolenia nadające uprawnienia zakończone w ostatnim okresie w Miejskim Ośrodku Doradztwa Metodycznego. W trakcie uroczystego spotkania dyrektor Jan Wild przedstawił informacje nt. kursów i w towarzystwie Bogny Winiarczyk, zastępcy dyrektora Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego wręczył świadectwa.

W osiemnastoosobowej grupie kursu terapii pedagogicznej swoją wiedzę pogłębiali nauczyciele z Przedszkola Miejskiego nr 5 oraz ze szkół podstawowych nr 1, 3, 5, 6, 8 i 9.

W czterech grupach szkolenie do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy w kwietniu br. odbyli nauczyciele z przedszkoli miejskich nr 1, 4, 5, 6, 8, 9, 24 i 31 oraz z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 3. Trudny egzamin końcowy zdały 24 osoby.

W uroczystości wzięli udział także kierownicy kursów, wykładowcy oraz dyrektorzy uczestników szkoleń. Mogli oni obejrzeć prezentację Życie na Zamku Książąt Pomorskich w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1, pokazy udzielania pierwszej pomocy oraz obejrzeć pokaz zdjęć z przebiegu szkoleń i egzaminów.

Świadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODMŚwiadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODMŚwiadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODMŚwiadectwa dla 42 słupskich nauczycieli w MODM