X MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

X MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

6 czerwca 2013, 8:34
X  MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA

Przedszkole Miejskie nr 12 ,,Niezapominajka” w Słupsku już po raz 10 zaprosiło słupskie przedszkolaki do wspólnego uczestniczenia w zmaganiach sportowych .

Dzień sportu jest wspaniałą okazją do dobrej zabawy i do wspólnego przeżywania emocji związanych z rywalizacją sportową . Jednak celem organizatorów nie jest wyłanianie zwycięzców , celem jest zaszczepianie u najmłodszych dzieci przyjemności z czynnego uprawiania sportu oraz wpajane im zasady fair – play w sporcie i nie tylko.

Podczas imprezy zaprezentują się dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 12 w pięknym tańcu olimpijskim oraz w specjalnie na tę okazję przygotowanym układzie tanecznym do piosenki ,,SMERFY NA START”, do którego zaprosimy wszystkich uczestników. Czeka nas również nie lada atrakcja podziwiania najpiękniejszych słupszczanek z bardzo utytułowanego zespołu MAXI ENERGA Cheerleaders

Dla wszystkich trzynastu uczestniczących w olimpiadzie przedszkoli , organizatorzy przygotowali dyplomy , puchary i upominki za zajęcie wspólnego pierwszego miejsca .

X  MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWAX  MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA