INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.

16 grudnia 2013, 8:45
INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.

W sobotę 14 grudnia 2013 roku odbyły się zawody biegowe w Lasku Północnym w Słupsku, których organizatorem był Wydział Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Słupsku oraz Słupski Szkolny Związek Sportowy. Mimo niezbyt łaskawej pogody uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupsku dzielnie stawili się na starcie i wzięli udział we wszystkich kategoriach wiekowych wśród szkół podstawowych, które zaplanował organizator.

O godz. 11.00 biegły dzieci klas III i młodsze na dystansie 750 m.

Po najmłodszych biegaczach wyruszyły dzieci z klas IV-V, które pokonały dystans 1200 m.

I na koniec bieg dzieci klas VI, mieli do pokonania dystans 2200 m.

W śród uczniów naszej szkoły najszybciej biegali:

- Filip Karaś – IIm.

- Miłosz Kodrzycki – IIIm.

- Ludwika Korniat – IIIm.

- Jakub Jaworski – IIm.

- Wiktoria Motk – IIm.

- Łukasz Łobocki – Im.

Na koniec zawodów odbyło się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników, którzy otrzymali pamiątkowe koszulki. Tym razem szczęście się uśmiechnęło do Karoliny Stanisławczyk i Łukasza Łobockiego - wylosowali piłki do siatkówki i Kacpra Kodrzyckiego, który wylosował plecak .

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Sylwia i Grzegorz Boreccy oraz Iwona Pytlos.

INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.INDYWIDUALNE BIEGI PRZEŁAJOWE w ramach propagowania imprez sportowych na świeżym powietrzu w okresie jesienno zimowym.