Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!

16 czerwca 2014, 8:44
Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!

W czwartek 12 czerwca w Gimnazjum nr 2 w Słupsku odbyła się wielka gala podsumowująca IV Edycję Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „ŻYJ SMACZNIE I ZDROWO”.
Organizatorzy osobiście wręczyli nagrodę główną w postaci tablicy multimedialnej zwycięskiej klasie II b, która pod opieką pani Teresy Raczkowskiej pokonała 2800 szkół z całej Polski. Krótki filmik społecznościowy „Sobie na ratunek”, propagujący zasady zdrowego odżywiania i niemarnowania żywności, stanowił podsumowanie szeregu działań edukacyjnych prowadzonych przez klasę i opiekunkę projektu.

Uroczystość skupiająca społeczność szkolną rozpoczęła się od projekcji filmu i oficjalnego wręczenia nagrody. Następnie odbyły się krótkie warsztaty z dietetyczką Winiar, które zakończył interaktywny quiz wiedzy z wykorzystaniem nowej tablicy i specjalnych pilotów. Tu znów okazało się, że Gimnazjum nr 2 jest niepokonane! Jak stwierdziła pani dietetyk, jak dotąd w całej Polsce nie znalazła się drużyna, która bezbłędnie odpowiedziała na wszystkie pytania. U nas dokonały tego reprezentantki kl. Ic !!!

Kolejnym etapem emocjonującego dnia były warsztaty z gwiazdą programu You Can Dance, w której wzięła udział zwycięska klasa. To była naprawdę wspaniała uroczystość!

I choć wakacje dopiero przed nami, już nie możemy doczekać się września, by rozpocząć nowe ciekawe zajęcia z wykorzystaniem interaktywnej tablicy!

To jeszcze nie koniec nagród! Firma Winiary postanowiła przyznać szkole dodatkową wspaniałą nagrodę w postaci dwudniowego zapasu 100% soczków i owoców dla wszystkich uczniów naszego gimnazjum!

Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!Ogólnopolski sukces Gimnazjum nr 2 w Słupsku!!!