Aktualności

4 lutego 2016, 9:29Uczennica PLO w Słupsku wyróżniona w konkursie na temat dopalaczy

Joanna Kołodziejska, uczennica Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku została wyróżniona w konkursie pt.: „DOPALACZE – TO NIE DLA MNIE”.

Konkurs adresowany był do wszystkich uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego, którzy poprzez artykuły prasowe ilustrowane plakatami mieli za zadanie przedstawić zagrożenia, jakie niosą ze sobą dopalacze i odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego nie biorę?”

Praca graficzna Joanny Kołodziejskiej znalazła się wśród wyróżnionych plakatów. Licealistkę do konkursu przygotował pan Arkadiusz Herman. Joanna wraz z panią dyrektor Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku, uczennicą Julią Sulik, która również reprezentowała szkołę w konkursie, i opiekunem została zaproszona na Galę Finałową konkursu w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, gdzie zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu.

- Nasza szkoła aktywnie uczestniczy we wszelkich formach przeciwdziałania zażywaniu dopalaczy, które często są uważane za "nieszkodliwe energetyki". Nic podobnego! To bardzo niebezpieczne substancje, zagrażające zdrowiu i życiu człowieka. Pamiętajmy o tym...- mówi Arkadiusz Herman, nauczyciel w Policyjnym Liceum Ogólnokształcącym przy ZSI w Słupsku.

Organizatorem konkursu był Pomorski Urząd Wojewódzki wspólnie z pomorską policją, Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdańsku oraz Kuratorium Oświaty.Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013