Aktualności

12 maja 2016, 11:11Wystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru Rondo

Wystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru Rondo

W Galerii Teatru Rondo można obejrzeć wystawę prac fotograficznych uczniów Liceum Plastycznego im. Stanisława Ignacego Witkiewicza w Słupsku. Wystawa cieszy się dużym zainteresowaniem i potrwa do 25 maja.

- Wystawa fotografii pt. „Moja wyobraźnia” to obrazy dziwaczne i osobliwe, fantazje na temat własnego „ja”. Odrealnione pejzaże i portrety, cykle autoportretów i fotomontaże. Ideą wystawy jest ukazanie różnych postaw twórczych naszych młodych adeptów sztuki. Wydarzenie potrwa do 25 maja. Serdecznie zapraszamy – mówi Agnieszka Babińska, nauczycielka w Liceum Plastycznym im. St. I. Witkiewicza w Słupsku.

Na wystawie można zobaczyć kilkadziesiąt prac uczniów ze specjalizacji fotografia artystyczna, uczęszczających do Liceum Plastycznego im. St. I. Witkiewicza w Słupsku. Prezentowane zdjęcia stanowią część bogatego dorobku młodych twórców. To już kolejny pokaz prac uczniów szerszej publiczności. Licealiści już wcześniej organizowali podobne artystyczne wydarzenia, które cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców i osób okazjonalnie odwiedzających Słupsk.

Wystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru RondoWystawa prac uczniów słupskiego plastyka w Galerii Teatru Rondo
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013