Aktualności

14 grudnia 2016, 10:32Uczniowie ze Słupska docenieni przez Komendanta Głównego Policji w Warszawie

Uczniowie Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku zostali docenieni przez Komendanta Głównego Policji w Warszawie. List gratulacyjny został złożony na ręce dyrektor słupskiego liceum policyjnego Moniki Stępnik. Uwagę Gabinetu Komendanta Głównego Policji w Warszawie zwrócił sukces uczniów w XI Pomorskim Biegu Niepodległości.

Dyrektor Gabinetu Komendanta Głównego Policji w Warszawie insp. Robert Sudenis na ręce dyrektor Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku Moniki Stępnik złożył gratulacje dla uczniów tamtejszej szkoły, którzy odnieśli sukces w XI Pomorskim Biegu Niepodległości zwyciężając w zawodach. Serdeczne gratulacje, życzenia i ciepłe słowa otrzymali uczniowie: Damian Wolski, Rafał Szulist i Kamil Mutka oraz opiekunowie licealistów: pani Kamila Drobkiewicz i pan Arkadiusz Herman.

Komenda Główna Policji w Warszawie doceniła postawę słupskich licealistów w zawodach życząc im niesłabnącego zapału, zaangażowania, utrzymania formy na kolejne wyzwania sportowe oraz wszelkiej pomyślności na przyszłe lata. Gratulacje i podziękowania z Warszawy otrzymała również dyrekcja szkoły i grono pedagogiczne, za zaangażowanie w przygotowanie uczniów oraz stałą obecność w ich życiu edukacyjnym i sportowym.

Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Referat Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, informatycy@um.slupsk.pl
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, e-mail: edukacja@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205, 210

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013