SP 10 Mistrzem Słupska w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

SP 10 Mistrzem Słupska w Mini Piłce Ręcznej Chłopców.

6 marca 2017, 15:19

W dniach 22-26 lutego 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się rozgrywki Słupskiej Olimpiady Młodzieży w Mini Piłce Ręcznej Chłopców. W zawodach tych reprezentacja naszej szkoły ponownie okazała się najlepsza i wygrała wszystkie swoje mecze. W rozgrywkach grupowych pokonaliśmy SP 8, SP 4, SP 2, w półfinale natomiast SP 3.

W finale zagraliśmy z STO. Po 5 minutach gry przegrywaliśmy już 0:4, ale chłopcy z "10” pokazali ogromną determinację i wolę walki. Z każdą minutą coraz lepiej bronili i skutecznie rzucali do bramki rywali. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 10:7!

Skład reprezentacji SP 10: Adamiec Eryk, Duda Alan, Główczewski Adrian, Kalinowski Adam, Oleksy Michał, Szumski Patryk, Ginda Tobiasz, Dankowski Kacper, Maziejuk Hubert, Wejsbrod Jakub, Kozłowicz Kacper, Pawlina Wojciech.

Reprezentację szkoły do zawodów przygotowali Piotr Kazior i Robert Kozłowicz.