Wojewódzkie finały mini piłki ręcznej chłopców. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

Wojewódzkie finały mini piłki ręcznej chłopców.

30 marca 2017, 11:18

17 marca 2017r reprezentacja Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 10 w Słupsku brała udział w finałach wojewódzkich mini piłki ręcznej chłopców, które odbyły się Szkole Podstawowej Nr 5 w Kartuzach. W turnieju tym rywalizowało 6 najlepszych drużyn naszego województwa.

W pierwszym meczu grupowym trafiliśmy na drużynę gospodarzy, która była liderem tego turnieju. Nasi chłopcy dzielnie walczyli, lecz zabrakło im szczęścia. Ulegliśmy drużynie z Kartuz (13:26).

Kolejnym przeciwnikiem była drużyna reprezentująca SP w Nowej Karczmie. Spotkanie było bardzo wyrównane. Niestety w końcowych minutach niewykorzystane sytuacje naszych zawodników dały zwycięstwo drużynie z Nowej Karczmy (21:17).

Po dłuższej przerwie, analizie gry i dużej motywacji trenerów nasza drużyna przystąpiła do meczu o piąte miejsce. Chłopcy wyszli na parkiet z nowym hartem ducha, co przyniosło nam wysokie zwycięstwo nad drużyną reprezentującą SP Nr 92 Gdańsk (23:12).

Po bardzo ciekawych i pełnych walki zawodach nasza drużyna zajęła wysokie piąte miejsce w województwie pomorskim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skład reprezentacji SP 10: Adamiec Eryk, Duda Alan, Główczewski Adrian, Kalinowski Adam, Oleksy Michał, Szumski Patryk, Ginda Tobiasz, Dankowski Kacper, Maziejuk Hubert, Wajsbrot Jakub, Kozłowicz Kacper, Pawlina Wojciech, Gryko Maksymilian, Szubert Filip.

Reprezentację szkoły do zawodów przygotowali Piotr Kazior i Robert Kozłowicz.