Nauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w Pobierowie - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Nauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w Pobierowie

22 marca 2018, 11:29
Nauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w Pobierowie

Nauczycielki matematyki z Zespołu Szkół Informatycznych reprezentowały Słupsk podczas trzydniowej XIII Konferencji Naukowej Dydaktyków Matematyki "Matematyka - nasza niedostrzegalna kultura". Wydarzenie odbyło się w Pobierowie.

Monika Skwarek, Agnieszka Kałuża-Horbaczewska i Maria Lelakowska, nauczycielki matematyki w Zespole Szkół Informatycznych, reprezentowały Słupsk podczas trzydniowej XIII Konferencji Naukowej Dydaktyków Matematyki "Matematyka - nasza niedostrzegalna kultura". Konferencja odbyła się w Pobierowie. Słupszczanki wzięły udział w interesujących wykładach dotyczących różnorodnej tematyki matematycznej (m.in. wykłady: "Matematyka w muzyce", "Ile matematyki w sztuce?", "Bryły wokół nas", "Matematyka w obiektywie" oraz wielu innych). Ponadto matematyczki uczestniczyły w kreatywnych i aktywizujących warsztatach z origami, tangramami, konstrukcji przestrzennych, zajęciach z użyciem kalkulatorów graficznych, a także w ćwiczeniach pt. "Aparat fotograficzny czy umysł człowieka".


Nauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w PobierowieNauczycielki reprezentowały Słupsk na konferencji naukowej w Pobierowie