Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny". - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".

29 maja 2018, 11:32
Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".

Uroczystość Dnia Mamy i Taty to szczególna okazja , której towarzyszą niesamowite emocje, uśmiech, wzruszenie i duma z pociech. Na taką właśnie uroczystość dzieci z grupy Maki z Przedszkola Miejskiego Integracyjnego nr 32 „Tęczowa Dolina” zaprosiły swoich rodziców. Wszyscy goście z zaciekawieniem i skupioną uwagą słuchali życzeń, wierszy, piosenek. Grupa Maki zaprezentowała swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Po występie dzieci wręczyły prezenty dla Rodziców, były to kubki i filiżanki ozdabiane przez przedszkolaki.
Po zakończeniu oficjalnej części wszyscy zostali zaproszeni na warsztaty kulinarne i dzieci wraz z rodzicami wykonywali słodkie babeczki.

Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".Dzień Mamy i Taty w grupie Maki z "Tęczowej Doliny".