Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018.

8 listopada 2018, 10:45
Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018.
Po raz czwarty Przedszkole Miejskie nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku i jego liderka, nauczycielka Marzena Stępkowska zostało nagrodzone w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018.
Nagrodą dla przedszkola jest Dyplom Kampanii oraz 15 tomowa Kolekcja książek Cała Polska Czyta dzieciom – literackie perły dla dzieci i młodzieży.
Całe Królestwo Skrzatów cieszy się niezmiernie z odniesionego sukcesu. Mamy motywację do dalszych działań w ramach Kampanii. Liczymy na naszych wspaniałych przyjaciół, rodziców, dziadków a przede wszystkim na dzieci. Cały czas promujemy hasło "Wychowania przez czytanie". Przedszkole to dla dziecka czas niezwykle intensywnego poznawania świata, gromadzenia wiedzy, rozwijania i doskonalenia wielu umiejętności. Najważniejszym narzędziem poznawczym i warunkiem funkcjonowania w społeczeństwie jest język. Nauczenie dzieci poprawnego, bogatego i pięknego języka oraz swoboda w posługiwaniu się nim, jest jednym z najważniejszych elementów wieku przedszkolnego. Wprowadzając codzienne czytanie my dorośli – nauczyciele, rodzice, dziadkowie dajemy dzieciom przepustkę do życia w społeczeństwie.
Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018.Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018.Wyróżnienie dla Przedszkola Miejskiego nr 4 „ Królestwo Skrzatów” w Słupsku w Konkursie na najlepiej przeprowadzoną kampanię „Cała Polska czyta dzieciom” w roku szkolnym 2017/2018.