Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej" - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"

13 listopada 2018, 14:10
Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"
9 listopada 2018 roku ponad 129 skrzatów wraz z reprezentacją rodziców oraz pracownikami przedszkola wzięło udział w Konkursie literackim "Kocham Cię Polsko". W ten sposób uczczono w naszej placówce 100 Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzieci w czasie pobytu w przedszkolu poznawały wiele polskich legend, mogły więc zaprezentować swoją wiedzę w konkursie dotyczącym ich ojczystego kraju. Rodzice również sprostali wyzwaniom i pomagali swoim pociechom w rozwiązywaniu zagadek, rebusów, śpiewaniu znanych polskich piosenek. Konkurs zakończyła wspólna recytacja wiersza "Katechizm polskiego dziecka", rozdanie nagród w formie książek o tematyce patriotycznej oraz udział o 11.11 we wspólnym śpiewaniu czterech zwrotek hymnu "Mazurka Dąbrowskiego".
Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"Konkurs literacki „ Kocham Cię Polsko” w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" i udział w akcji "Rekord dla Niepodległej"