SZKOŁA GOTOWANIA. Pełnowartościowy obiad bez mięsa- czy to możliwe? - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

SZKOŁA GOTOWANIA. Pełnowartościowy obiad bez mięsa- czy to możliwe?

24 kwietnia 2019, 9:20

Kolejna odsłona Szkoły Gotowania (kuchnia wegetariańska) w Klubie Zdrowia już 29 kwietnia w poniedziałek o godz. 16:30, w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6.

.W programie: Jak przygotować pełnowartościowy obiad bez mięsa. Oprócz pokazu przyrządzania, prezentacji i degustacji potraw będzie miał miejsce wykład „ Tłuszcz tłuszczowi nierówny”. Powszechnie wiadomo, że spożycie tłuszczów związane jest z chorobami serca, nowotworami, nadwagą, cukrzycą typu II i wieloma innymi dolegliwościami dietozależnymi. Które tłuszcze są bezpieczne dla zdrowia? Na to pytanie odpowie w wykładzie promotor zdrowia Piotr Samulak.

Szkoła Gotowania pozwala wzbogacić i urozmaicić naszą kuchnię w nowe pożywne i zdrowe potrawy o niespotykanych smakach. Jest adresowana do wszystkich osób, młodych i starszych, które są zdrowe i planują takimi pozostać, jak i tych, które maja problemy z nadwagą, chorobą wieńcową serca, nadciśnieniem, miażdżycą, cukrzycą, chorobą nowotworową- możemy temu przeciwdziałać.

Szerzej na ten temat usłyszymy, zobaczymy i skosztujemy podczas tego programu zorganizowanego wolontaryjnie przez Fundację ChSCh (Chrześcijańską Służbę Charytatywną ) w Słupsku.
Wstęp wolny- udział w programie jest bezpłatny. Organizatorzy serdecznie zapraszają. Ilość miejsc ograniczona. Zapisy pod numerem telefonu: 791 349 494.

Do pobrania