Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika" - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"

24 kwietnia 2019, 13:32
Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"
Nasze skrzaty skorzystały z zaproszenia trenera zapaśnictwa i wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika". Pan trener opowiedział dzieciom o sporcie, jakim są zapasy. W interesujący i ciekawy sposób przedstawił zasady zapaśnictwa, zaprezentował szeroki wachlarz ćwiczeń ogólnorozwojowych. Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno u chłopców, jak i dziewczynek. Część dzieci chce brać udział w kolejnych zajęciach. Może, któreś z nich będzie kiedyś olimpijczykiem.
Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"Przedszkolaki z "Królestwa Skrzatów" wzięły udział w zajęciach "Akademii małego zapaśnika"