Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

10 maja 2019, 9:54
Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.

9 maja w Parku imienia PCK przy ulicy Małcużyńskiego odbyło się piknikowe świętowanie 15-lecia członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Organizatorem imprezy był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct. Współorganizatorami imprezy byli: Gmina Kobylnica, Gmina Słupsk, Powiat Słupski, Miasto Ustka, Bałtycka Galeria Sztuki Współczesnej w Słupsku, Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego w Słupsku, Słupski Instytut ds. Młodzieży, a partnerami imprezy byli: Przedszkole Miejskie nr 19 „Słupski chłopczyk”, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Słupsku, Gryf Słupsk S.A., Wodociągi Słupsk S.A., Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. Jana Pawła II w Słupsku, Ochotnicza Straż Pożarna Dargoleza, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Słupsku, Szkoła Podstawowa nr 2 w Słupsku, Przedszkole Miejskie nr 25 „Kubuś Puchatek”, Państwowy Teatr Lalki „Tęcza” w Słupsku. Przedszkole Miejskie Integracyjne nr 32 „Tęczowa Dolina” reprezentowały grupy 5 i 6 latków. Imprezę rozpoczęło wspólne odśpiewanie „Ody do radości” z udziałem chóru KANTELEz I LO. Odbyła się również debata na trawie pt.”Dlaczego wybory do Parlamentu Europejskiego są ważne”. Imprezę uświetniły występy dzieci i młodzieży, konkursy, pokazy i cieszące się ogromnym zainteresowaniem rodzinne grillowanie.

Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.Przedszkolaki z „Tęczowej Doliny” świętują 15-lecie członkostwa Polski w Unii Europejskiej.