Sukcesy zespołów wokalnych i ZAPROSZENIE na Festyn. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Sukcesy zespołów wokalnych i ZAPROSZENIE na Festyn.

4 czerwca 2019, 8:49
Sukcesy zespołów wokalnych i ZAPROSZENIE na Festyn.
Szanowni Państwo,
bardzo jesteśmy dumni z wokalistek i zespołów pracujących pod czujnym okiem i uchem Instruktora Grzegorza Uszkiewicza w Osiedlowym Klubie Kwadrat SM Kolejarz. W miniony weekend odbyły się dwa znaczące konkursy o randze wojewódzkiej w których zespoły OSTINATO i OSTINATO II oraz wokalistka Wiktoria Wolf zdobyły główne nagrody i wyróżnienia.

31 maja w sali widowiskowej Słupskiego Ośrodka Kultury odbył się XVIII Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MINIVOCAL, któremu patronują Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Prezydent Miasta Słupska. Miło nam donieść o sukcesie zespołu wokalnego OSTINATO, który w kategorii III (młodzież gimnazjalna - zespoły) zajął II miejsce.

Wspaniale także zaprezentowały się ich młodsze koleżanki z zespołu OSTINATO II, które 01 czerwca 2019r. wyśpiewały I miejsce w XI Wojewódzkim Konkursie Piosenki Młodzieżowej "Barwy Piosenki", którego organizatorem był Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku. Duży sukces odniosła też Wiktoria Wolf, która w tym samym konkursie zdobyła wyróżnienie w kategorii soliści - młodzież licealna.

Zespoły i wokaliści zaprezentują się podczas festynu, na który ZAPRASZAMY mieszkańców Osiedli Niepodległości i Piastów 8 czerwca 2019r przed Klubem Kwadrat w godzinach 11.00-14.00. Festyn dedykowany jest dzieciom i seniorom z okazji 60 - lecia SM KOLEJARZ.

Gratulujemy.
Sukcesy zespołów wokalnych i ZAPROSZENIE na Festyn.

Do pobrania