Aktualności

6 czerwca 2019, 12:14Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.

Dnia 5 czerwca Bratki i Maki z „Tęczowej Doliny”wzięły udział w Dniu Godności i Walki z Dyskryminacja Osób Niepełnosprawnych organizowanym w naszym mieście po raz dziewiętnasty, przez Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Słupsku. Dzień ten ma pokazywać osobom zdrowym, że niepełnosprawni funkcjonują wśród nich. Takie spotkanie jest potrzebny po to, byśmy mogli się ze sobą integrować.

Podczas imprezy integracyjnej można było skorzystać z licznych atrakcji. Były zarówno występy osób pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych. Nasze Maki pięknie zaśpiewały piosenkę pt. "Błękitni czarodzieje". Można było wziąć udział w konkurencjach sportowych, skorzystać z konnej przejażdżki z fundacją "Nadzieja", pomalować twarz. Dzieci z dużym zainteresowaniem oglądały sprzęt wojskowy i wóz strażacki. Z wielką radością skakały na dmuchanych zjeżdżalniach. Pełni wrażeń i dodatkowo zmęczeni upałem wróciliśmy do przedszkola.


Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.Dzień Godności i Walki z Dyskryminacją Osób Niepełnosprawnych.
Copyright © 2011 Urząd Miejski w Słupsku Wydział Informatyczny, tel.: (59) 848 83 13, wi@um.slupsk.pl

Projekt i wykonanie: INVENTOR Multimedia
Nadzór merytoryczny:
Urząd Miejski w Słupsku Wydział Edukacji, Plac Zwycięstwa 3, 76-200 Słupsk
tel.: (59) 848 83 22, fax: (59) 842 47 60, e-mail: we@um.slupsk.pl
pokoje: 200, 201, 202, 203, 204, 205

Projekt finansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013