"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów

12 czerwca 2019, 12:05
"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów
Z OKAZJI DNIA DZIECKA ODBYŁA SIĘ WYCIECZKA AUTOKAROWA DO TAJNEJ BAZY PIRACKIEJ W GRĄBKOWIE KOŁO POTĘGOWA. TYM RAZEM DZIECI BAWIŁY SIĘ W WIOSCE SMERFÓW.
Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki pojechały do Wioski Smerfów położonej wśród pól i lasów.
Smerfy powitały Skrzaty i zaprosiły je do swoich drużyn. Mądrala szukał ekipy do zagadek, wielkiego smerfnego quizu, strzelania z łuku i mini golfa. Osiłek przygotował olimpiadę sportową, pływanie łódeczkami i przeprawę tratwami. Smerfetka organizowała wielki bal – dla wszystkich miała bajkowe kostiumy. Papa Smerf robił, niezwykłe eksperymenty. Wszyscy byli ciekawi czy pojawi się Gargamel? Były tańce, skakanie na trampolinie, zjeżdżanie ze zjeżdżalni. Przedszkolaki wykonały smerfne czapki i zdobyły smerfowe naklejki. Z Wioski Smerfów wszyscy wrócili z Medalami Super Smerfa i balonową niespodzianką.
"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów"Królestwo Skrzatów" w Wiosce Smerfów