Cała Polska czyta dzieciom u Skrzatów - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Cała Polska czyta dzieciom u Skrzatów

19 czerwca 2019, 9:33
Cała Polska czyta dzieciom u Skrzatów

W ramach kampanii Cała Polska czyta dzieciom w Przedszkolu Miejskim nr 4 "Królestwo Skrzatów" w Słupsku, jak co roku odbył się "Ogólnopolski tydzień czytania dzieciom".

Gośćmi akcji, były Pani Marta Makuch Wiceprezydentka Słupska i Pani Anna Sadlak Dyrektorka Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Słupsku, które zostały zapisane do "Klubu czytelnika bajkowych światów, dużych i małych skrzatów". Obie Panie czytały przedszkolakom bardzo interesujące bajki, rozmawiały z dziećmi na frapujące je tematy, a następnie przekazały wszystkim skrzatom książki na wakacyjne czytanie z rodzicami.

Jest to akcja prowadzona w Przedszkolu Miejskim nr 4 „Królestwo Skrzatów” w Słupsku od kilku lat, pod hasłem "Przedszkolaku w każdym roku, bez książeczki ani kroku".

Cała Polska czyta dzieciom u SkrzatówCała Polska czyta dzieciom u SkrzatówCała Polska czyta dzieciom u SkrzatówCała Polska czyta dzieciom u SkrzatówCała Polska czyta dzieciom u SkrzatówCała Polska czyta dzieciom u SkrzatówCała Polska czyta dzieciom u Skrzatów