Zapisy do Młodzieżowego Domu Kultury na rok szkolny 2020/2021. - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Zapisy do Młodzieżowego Domu Kultury na rok szkolny 2020/2021.

15 czerwca 2020, 9:25

Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku jest placówką oświatowo – wychowawczą o profilu artystycznym: muzycznym, plastycznym i tanecznym. Uczestnicy zajęć prowadzonych w MDK reprezentują i promują województwo, miasto i placówkę biorąc udział w różnych imprezach, konkursach i festiwalach w kraju i zagranicą, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia.

W dniach 15 czerwca 2020 r. od godz. 12.00 – 3 lipca 2020 r. do godz. 16.00 trwać będzie rekrutacja na zajęcia pozalekcyjne do Młodzieżowego Domu Kultury: nauka gry na gitarze klasycznej, nauka gry na gitarze elektrycznej, nauka gry na keyboardzie, studio piosenki, zespoły instrumentalno – wokalne, dziecięce i młodzieżowe zespoły tańca, zajęcia rytmiczno- umuzykalniające dla dzieci, zajęcia plastyczne dla dzieci, zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży, nauka szycia, sitodruk, koło brydża sportowego, koło fotograficzne, koło teatralne, koło dziennikarskie, Artystyczna Akademia Malucha.

Rekrutacja do Młodzieżowego Domu Kultury w Słupsku na rok szkolny 2020/2021 prowadzona będzie przy wsparciu elektronicznego systemu rekrutacji:
https://slupsk-pozaszkolne.pzo.edu.pl


Serdecznie zapraszamy!