Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych... - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...

26 czerwca 2020, 13:04
Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...
Scienta est nostra vis

26 czerwca 2020 roku w restauracji „Aureus” pożegnaliśmy Naszych Ósmoklasistów, Absolwentów Szkoły Podstawowej nr 11. Uroczystość rozpoczął pan dyr. Maciej Macko, który powitał Uczniów oraz Rodziców.

A kiedy w sercu zamieszka dobroć,

znika zeń wszystko, co dotąd bolało

i rośnie tak, że zmieściłoby

księżyc i słońce, co dobro to wlało.

Wiersz, przypominający jak wielką wartością jest dobro, pani dyr. Barbara Kujat zadedykowała Rodzicom Absolwentów, do których zwróciła się jako do honorowych gości uroczystości, przypominając „ile trzeba poświęceń, wyrzeczeń, czasu, zaangażowania, cierpliwości, spokoju, czyli tego wszystkiego, co składa się na miłość do dziecka, żeby to dziecko wychować... ” Podziękowała Rodzicom, którzy nie zawiedli, kiedy do ich „codziennych obowiązków doszedł jeszcze jeden – i rodzic z dnia na dzień stał się nauczycielem...” Wyraziła uznanie, że znaleźli czas i siły, aby wspierać swoje dzieci w czasie zdalnego nauczania.

Rozwiń skrzydła!

Odetchnij pełną piersią.

Bierz czynny udział w tworzeniu swojego własnego świata.
Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...Sięgaj po nieba błękit..., czyli pożegnanie klas ósmych...