Znowu razem! Hura! - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

Znowu razem! Hura!

18 maja 2021, 12:58
Nauczyciele demonstrują skłony w przód
Stęskniona Szkoła Podstawowa nr 3 w Słupsku rozpoczęła pocovidową rehabilitację swoich uczniów z przytupem. Zadbano, żeby przerwy na świeżym powietrzu były wesołe i atrakcyjne. Zorganizowano wypożyczalnię sprzętu sportowego. W ruch poszły skakanki, hula-hopy, kręconki i ringo. Wystawiono duże szachy i warcaby, żeby poćwiczyć mózg na świeżym powietrzu. Chętni uczniowie wzięli udział w zajęciach aerobicu, który przy muzyce poprowadzili instruktorzy z klubu sportowego FIT GARAŻ.

Przez najbliższe tygodnie uczniom na długich przerwach zapewniono szereg atrakcji, będą bite rekordy i stawiane liczne wyzwania sportowe, a wszystko po to, by świetnie się bawić i przypomnieć sobie, że szkoła jest cool!

Uczniowie używają do zabawy skakankiUczniowie podczas ćwiczeń używają hula hop i skakanekChłopiec grając w warcaby przestawia biały pionekDzieci wykonują ćwiczenia a w tle widać nauczycieliUczniowie wykonują ćwiczenia rozciągająceUczniowie wykonują ćwiczenia naśladując nauczycieliDzieci przygotowują planszę do gry w szachyUczniowie grają w szachy przestawiając pionki na odpowiednie polaPani dyrektor bierze udział w zabawie ze skakanką