"Biegiem do lata!" - Słupsk, Miejski Portal Edukacyjny

 

"Biegiem do lata!"

28 czerwca 2021, 11:11
Przebyte kroki

W ostatnim tygodniu roku szkolnego w IV LO w Słupsku zorganizowano grę "Biegiem do lata!". Głównym celem akcji było zachęcenie uczniów do aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Uczestnicy przez trzy dni zbierali punkty za pokonane kilometry. Mogli jeździć na rowerze (1 km-1 pkt), maszerować (1 km-2 pkt) lub biegać (1 km-3 pkt). Swe dokonania mierzyli posługując się dowolną aplikacją sportową i przesyłali do organizatora screeny za pomocą platformy teams.

Rywalizację wygrała klasa IID osiągając 70 pkt.

Na szczególną uwagę zasługuje wyczyn Bartosza Krajewskiego, który jest dzieckiem niepełnosprawnym i ma ogromne problemy z poruszaniem się. Bartek przeszedł dystans 7 km w czasie 3h 11min udowadniając swoją siłę i niesamowity hart ducha.

Wszyscy uczestnicy gry otrzymali nagrody-kupon "szczęśliwy numerek" zwalniający z odpowiedzi ustnej do wykorzystania w pierwszym semestrze następnego roku szkolnego.

KrokiSzczegóły treningu - bieganieNa zdjęciu widzimy ekę z zegarkiemKrokiPrzebyty dystansDane treninguTreningPodsumowanie odbytego treninguMapa ukazująca trasę treningu